-->
23 Studios, GTA 6’nın Türkçe Yerelleştirmesini Üstlenmek İstiyor!

Heyecan verici bir haber! 23 Studios, Rockstar Games’in en çok beklenen oyunlarından biri olan GTA 6’nın Türkçe yerelleştirmesini üstlenmek istediğini açıkladı.

03.04.2024 | ulasufuk

Heyecan verici bir haber! 23 Studios, Rockstar Games’in en çok beklenen oyunlarından biri olan GTA 6’nın Türkçe yerelleştirmesini üstlenmek istediğini açıkladı.

23 Studios, Türkiye’de oyun lokalizasyonu konusunda önde gelen firmalardan biri. Daha önce birçok önemli oyunun Türkçe çevirisini başarıyla tamamladılar. Bu tecrübeleri sayesinde GTA 6’nın Türkçe versiyonunun da en yüksek kalitede olacağına inanıyoruz.

23 Studios’un resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

23 ekibi olarak GTA 6’nın Türkçe yerelleştirme projesini üstlenmek isteriz. Türk oyunculara bu unutulmaz oyunun en iyi deneyimi yaşatmak için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.”

Bu açıklama, Türk oyuncular tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Birçok oyuncu, 23 Studios’un GTA 6’nın Türkçe versiyonunu mükemmel bir şekilde tamamlayacağına dair güvenini dile getirdi.

GTA 6’nın Türkçe yerelleştirmesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

23 Studios’un bu projeyi başarıyla tamamlayacağına inanıyor musunuz?

Yorumlarınızı bekliyoruz!

#GTA6 #TürkçeYerelleştirme #23StudiosPopüler Haberler


Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!


Stunlock Studios’un vampir temalı aksiyon rol yapma oyunu V Rising için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!


Marvel’s Spider-Man 2 hayranları dikkat! Sony tarafından PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülen ve resmi bir PC sürümü bulunmayan oyun, mod geliştiricileri tarafından güncellendi ve PC’ye taşındı!


Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!