-->
Warner Bros Montreal, Wonder Woman Oyununa Destek Veriyor!

Warner Bros Montreal’in geliştirdiği ve karışık eleştirilere maruz kalan süper kahraman oyunu Gotham Knights’ın stüdyosu, piyasaya sürülecek olan Wonder Woman projesine yardım ediyor.

18.03.2024 | ulasufuk

Warner Bros Montreal’in geliştirdiği ve karışık eleştirilere maruz kalan süper kahraman oyunu Gotham Knights’ın stüdyosu, piyasaya sürülecek olan Wonder Woman projesine yardım ediyor. Tech4Gamers’ın keşfettiği bir iş listesine göre, WB Montreal şu anda yeni projeye destek sağlıyor.

Oyun Monolith Productions Tarafından Geliştiriliyor

Temel olarak Monolith Productions tarafından geliştirilen Wonder Woman oyunu, son nesil Yüzüklerin Efendisi oyunlarında kullanılan ve beğeni toplayan Nemesis sistemine dayanacak. Diğer yandan WB Montreal stüdyosu, Gotham Knights ve Batman: Arkham Origins gibi oyunlarla tanınıyor. Gotham Knights oyuncular tarafından eleştirilirken, Batman: Arkham Origins ise geniş bir hayran kitlesi tarafından seviliyor.

Wonder Woman projesi, 2021 oyun ödüllerinde kısa bir fragmanla duyurulmuştu, ancak o zamandan beri oyun hakkında çok az bilgi paylaşıldı. Yayınlanan detaylara göre, dinamik bir açık dünya ve üçüncü şahıs bakış açısıyla tek oyunculu bir aksiyon-macera deneyimi sunacak.Popüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!