-->
V Rising ve Legacy of Castlevania Güçlerini Birleştiriyor!

Vampir temalı hayatta kalma açık dünya oyunu V Rising, efsanevi Castlevania serisiyle iş birliği yapıyor.

27.03.2024 | ulasufuk

Vampir temalı hayatta kalma açık dünya oyunu V Rising, efsanevi Castlevania serisiyle iş birliği yapıyor. Bu iş birliği kapsamında, 8 Mayıs tarihinde oyunculara Legacy of Castlevania temalı yeni içerikler sunulacak.

Stunlock Studios CEO’su Rickard Frisegard iş birliği hakkında şunları söyledi:

“Hepimiz Castlevania’nın büyük hayranlarıyız. Bu nedenle oyunumuzda orijinal Castlevania içeriği görmek bizi gerçekten heyecanlandırıyor. V Rising evrenine bu heyecanı getirme şansı bulduğumuz için Konami’ye yürekten teşekkür ediyoruz.”

İş birliğinin içeriği:

  • Simon Belmont: Belmont Klanı’nın kudretli kahramanı Simon Belmont, V Rising dünyasına giriş yapıyor ve tüm vampirlere meydan okuyor. Efsanevi vampir katili olarak karşımıza çıkan bu karakteri yenmek oyuncuların ana hedefi olacak.
  • Yeni Silahlar: İş birliği kapsamında oyuna yeni silahlar da eklenecek. Bu silahlar sayesinde oyuncular Simon Belmont’a karşı daha etkili bir şekilde mücadele edebilecekler.
  • Temalı Görevler: V Rising’e Legacy of Castlevania temalı yeni görevler de eklenecek. Bu görevleri tamamlayarak oyuncular özel ödüller kazanabilecekler.

V Rising’in Mevcut Durumu:

  • V Rising şu anda Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak mevcut.
  • Oyunun tam sürümü 8 Mayıs’ta yayınlanacak.
  • PlayStation 5 sürümü ise 2024’ün sonlarına doğru çıkacak.

İş birliği fragmanı Popüler Haberler


Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road”


Sony, PlayStation Store’da Mart 2024 ayında en çok indirilen oyunları resmen açıkladı!


Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!


NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now (Game+), Nisan ayında 10 yeni oyunla kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.