-->
Tenis Oyunu TopSpin 2K25 Resmi Olarak Tanıtıldı: Çıkış Tarihi Açıklandı

Yayıncılığını 2K’nın ve geliştiriciliğini Hangar 13 stüdyosunun üstlendiği tenis oyunu TopSpin 2K25 resmi olarak duyuruldu ve ardından oyunun çıkış tarihi açıklandı.

16.03.2024 | ulasufuk

Yayıncılığını 2K’nın ve geliştiriciliğini Hangar 13 stüdyosunun üstlendiği tenis oyunu TopSpin 2K25 resmi olarak duyuruldu ve ardından oyunun çıkış tarihi açıklandı. Detaylara göre oyun 26 Nisan tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek.

TopSpin 2K25’te 24’ten fazla tenisçi yer alacak

Oyun üç farklı sürümle karşımıza çıkacak. Standart sürüm, önceki nesil platformlarda (PlayStation 4, Xbox One) ve PC’de 60 dolardan, mevcut nesil konsollarda ise (PlayStation 5 ve Xbox Series X|S) 70 dolardan satılacak.

TopSpin 2K25, sevilen tenis simülasyon deneyimini sunmayı hedefliyor. Oyunda 24’ten fazla oynanabilir tenis efsanesi yer alıyor. Standart sürümde ve Grand Slam Edition’ın kapağında tenis efsaneleri Roger Federer ve Serena Williams’a yer verilirken, Deluxe Edition’ın kapağını günümüzün en iyi yıldızları Carlos Alcaraz, Iga Swiatek ve Francis Tiafoe süslüyor.

Tanıtım fragmanıPopüler Haberler


Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road”


Sony, PlayStation Store’da Mart 2024 ayında en çok indirilen oyunları resmen açıkladı!


Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!


NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now (Game+), Nisan ayında 10 yeni oyunla kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.