-->
Stardew Valley İçin Yeni Güncelleme Geldi: Oyuncu Rekoru Kırıldı

ConcernedApe tarafından geliştirilen yaşam simülasyon ve çiftçilik oyunu Stardew Valley için uzun zamandır beklenen 1.6 güncellemesi sonunda yayınlandı.

22.03.2024 | ulasufuk

ConcernedApe tarafından geliştirilen yaşam simülasyon ve çiftçilik oyunu Stardew Valley için uzun zamandır beklenen 1.6 güncellemesi sonunda yayınlandı. Bu güncellemeyle birlikte oyunda kendi eş zamanlı oyuncu rekorunu kırdı ve SteamDB verilerine göre güncelleme yayınlandıktan kısa bir süre sonra oyunda 100.000’den fazla kullanıcı bulundu.

Stardew Valley için Dev Güncelleme Geldi

1.6 güncellemesi, büyük bir içerik patlamasını beraberinde getiriyor. Yama, oyuna yeni festivaller ve etkinlikler ekliyor. Bu etkinliklere katılarak balıkçılık yapabilir, yeni maceralara atılabilir ve daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, oyuna yeni bir alan da ekleniyor. Bu alan sayesinde oyuncular güçlü avantajlar ve öğeler elde edebileceği bir ustalık sistemiyle karşılaşıyor.

Güncelleme ayrıca birçok yeni diyalog içeriği de sunuyor. Örneğin, bir karakterle ticaret işine girdiğinizde artık ürün hakkında daha fazla diyalog yapabilirsiniz. Yeni öğelerin ve içeriklerin eklenmesiyle oyunun daha zengin bir deneyim sunması bekleniyor.

Tüm bu değişikliklere göz atmak için güncellemenin tam notlarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.Popüler Haberler


Rockstar Games, GTA+ abonelik ücretlerini Türkiye’de 127 TL artırarak 72 TL’den 199 TL’ye yükseltti.


Deep Silver ve Warhorse Studios, heyecanla beklenen Kingdom Come: Deliverance 2’nin 18 Nisan’da duyurulacağını duyurdu!


Oyun dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan BAFTA, sahiplerini buldu.


Fallout 4 hayranları dikkat! Bethesda, oyunun yeni nesil güncellemesi için resmi çıkış tarihini açıkladı.