-->
Söylenti: Ghost of Tsushima’nın PC Sürümü 5 Mart’ta Duyurulacak!

Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanan Ghost of Tsushima için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı.

04.03.2024 | ulasufuk

Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanan Ghost of Tsushima için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı. XboxEra’dan Shpeshal_Nick adlı bir kullanıcı, Twitter üzerinden paylaştığı gönderi ile oyunun PC sürümünün 5 Mart tarihinde duyurulacağını iddia etti.

Shpeshal_Nick, daha önce State of Play etkinliğinin tarihini doğru bir şekilde sızdırarak güvenilirliğini kanıtlamıştı. Şimdi ise Ghost of Tsushima’nın PC sürümüyle ilgili yaptığı sızıntı, oyuncular arasında heyecan yarattı. Eğer iddia doğruysa, oyunun PC platformuna geleceği haberi, Sony’nin PlayStation özel oyunlarını belirli bir süre sonra PC’ye getirme stratejisine uygun bir gelişme olacak.

Ghost of Tsushima, Metacritic’te “genel olarak olumlu” eleştiriler almış ve Temmuz 2022 itibarıyla 9,73 milyon adet satış rakamına ulaşmıştı. PC oyuncularının bu muhteşem aksiyon-macera oyununu deneyimleme fırsatının yaklaşması, oyunseverler arasında büyük bir heyecan yaratıyor.Popüler Haberler


Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road”


Sony, PlayStation Store’da Mart 2024 ayında en çok indirilen oyunları resmen açıkladı!


Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!


NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now (Game+), Nisan ayında 10 yeni oyunla kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.