-->
Sky: Children of the Light PC’ye Ulaşıyor: Sky: Children of the Light 10 Nisan’da Erken Erişim’de!

Oynaması ücretsiz açık dünya macera oyunu Sky: Children of the Light, 10 Nisan’da Steam üzerinden PC’ye erken erişim olarak geliyor.

26.03.2024 | ulasufuk

Oynaması ücretsiz açık dünya macera oyunu Sky: Children of the Light, 10 Nisan’da Steam üzerinden PC’ye erken erişim olarak geliyor. thatgamecompany tarafından geliştirilen bu sevimli oyun, PC ve Steam Deck kullanıcılarına yepyeni bir macera sunmaya hazır.

Sky: Children of the Light’ın Yolculuğu

Sky: Children of the Light ilk olarak 18 Temmuz 2019’da iOS için App Store üzerinden, ardından 7 Nisan 2020’de Android için Google Play üzerinden, 29 Haziran 2021’de Switch için ve 6 Aralık 2022’de PlayStation 4 için piyasaya sürüldü. Oyun her platformda büyük beğeni toplayarak milyonlarca oyuncuya ulaştı.

PC’de Neler Var?

Steam PC ve Steam Deck’teki oyuncular, maceralarını anmak için Aviary etkinlik mağazasında özel bir öğe bulabilirler. Ayrıca 10 Nisan’da gelecek olan “Journey Paketi” tüm platformlar için kullanıma sunulacak.

Sky: Children of the Light Hakkında

Sky: Children of the Light, “oyuncuların yollarını aydınlatmanın cömertlik ve merhametten geçtiği ıssız bir gökyüzü krallığı boyunca uçarken sevdikleriyle el ele tutuşacağı” bir sosyal macera oyunu. Oyuncular, Işık Çocukları olarak, karanlığa gömülmüş bir dünyayı aydınlatmak için birlikte çalışırlar.

Erken Erişim Ne Zaman Başlıyor?

Sky: Children of the Light’ın PC için erken erişim sürümü 10 Nisan’da Steam üzerinden yayınlanacak. Oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve bu büyülü dünyaya adım atabilirsiniz.Popüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!