-->
Playstore.com’dan kullanıcılarına Alışgidiş’le yeni ödeme kolaylığı 

Türk Telekom’un dijital oyun alışveriş platformu Playstore.com oyunseverlere avantajlar sunmaya devam ediyor.

20.03.2024 | ulasufuk

Türk Telekom’un dijital oyun alışveriş platformu Playstore.com oyunseverlere avantajlar sunmaya devam ediyor. Playstore.com yeni kampanyası ile oyunculara istedikleri fakat bütçelerinin yeterli gelmediği oyunları Fibabanka ile yapılan iş birliği ile “Alışgidiş Kredisi” seçeneği sayesinde satın alma imkânı sunuyor.

Türk Telekom, dijital oyun alışveriş platformu Playstore.com’da hayata geçirdiği yeniliklerle oyun ekosistemine fayda sağlamaya devam ediyor. Playstore.com, yeni eklenen Fibabanka’nın bir tüketici kredisi olan “Alışgidiş Kredisi” seçeneği sayesinde oyunseverlere dilediği oyunlara ödeme kolaylığı ile ulaşma fırsatı sunuyor.

Ödeme seçeneklerine bir yenisini daha eklendi

Playstore.com’un Fibabanka iş birliği ile sunduğu yeni ödeme kolaylığı alışveriş kredisi sayesinde oyunseverler, kredi kartı kullanmaya gerek duymadan ödeme ekranında “Alışgidiş Kredisi” seçeneğiyle taksitli ödeme imkânı elde ediyor. 24 aya kadar taksitle alınabilecek oyunlar için “Alışgidiş Kredisi’nde” alt sınır 250 TL olacak. Ayrıca dileyenler “Alışgidiş Kredisi’yle” Playstore.com cüzdan kodu alarak hesaba tanımlanan bonus ile bakiyelerini istedikleri gibi bölerek alışveriş yapma imkânına sahip oluyor. Türk Telekom ve Fibabanka müşterisi olmayan oyunseverler de bu kampanyadan faydalanabiliyor.

Playstore.com kullanıcıları, tüm satın alımlarda, kredi kartı, mobil ödeme ve Türk Telekom evde internet faturalarına ek 12 aya varan taksit imkânı gibi ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyorken, “Alışgidiş Kredisi” sayesinde kredi kartsız 24 aya varan taksit seçeneğinden de yararlanarak binlerce oyun ve e-pin arasından dilediğini kolayca alabiliyor. Popüler Haberler


Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!


Stunlock Studios’un vampir temalı aksiyon rol yapma oyunu V Rising için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!


Marvel’s Spider-Man 2 hayranları dikkat! Sony tarafından PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülen ve resmi bir PC sürümü bulunmayan oyun, mod geliştiricileri tarafından güncellendi ve PC’ye taşındı!


Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!