-->
Nacon ve Eko Software İş Birliğiyle Geliştirilen Dragonkin: The Banished, 2025’te Yolda!

Nacon yayıncılığında ve Eko Software tarafından geliştirilen, izometrik aksiyon rol yapma oyunu Dragonkin: The Banished resmi olarak duyuruldu.

03.03.2024 | ulasufuk

Nacon yayıncılığında ve Eko Software tarafından geliştirilen, izometrik aksiyon rol yapma oyunu Dragonkin: The Banished resmi olarak duyuruldu. Oyun, PlayStation 5, Xbox Series, ve PC (Steam) platformları için 2025 yılının Şubat ayında piyasaya sürülecek.

Dragonkin: The Banished, ejderhaların toprakları tahrip ettiği ve kötü yaratıkların ortaya çıkmasının ardından hayatta kalmak için verilen mücadeleyi konu alıyor. Oyuncular, dört farklı kahraman sınıfı arasından seçim yaparak, canavarları alt etmek için büyük bir savaşa katılacaklar.

Oyunda ilerledikçe, her yendiğimiz düşman bizi hedefimize daha da yaklaştıracak. Temel amaç ise dört ejderhayı bulmak ve onları ortadan kaldırmak olacak. Dragonkin: The Banished, oyunculara etrafı keşfetme, farklı donanımları kullanma, karakter sınıflarından yararlanma ve tercihlere bağlı olarak değişen bir hikaye akışı ile zengin bir oyun deneyimi sunacak.

Duyuru fragmanıPopüler Haberler


Rockstar Games, GTA+ abonelik ücretlerini Türkiye’de 127 TL artırarak 72 TL’den 199 TL’ye yükseltti.


Deep Silver ve Warhorse Studios, heyecanla beklenen Kingdom Come: Deliverance 2’nin 18 Nisan’da duyurulacağını duyurdu!


Oyun dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan BAFTA, sahiplerini buldu.


Fallout 4 hayranları dikkat! Bethesda, oyunun yeni nesil güncellemesi için resmi çıkış tarihini açıkladı.