-->
Mod Geliştiricisi: Star Wars Battlefront Classic’te Çalışmalarım İzinsiz Kullanıldı

Yakın zamanda piyasaya sürülen ve klasik oyunları içeren Star Wars: Battlefront Classic Collection için yeni bir tartışma başladı.

18.03.2024 | ulasufuk

Yakın zamanda piyasaya sürülen ve klasik oyunları içeren Star Wars: Battlefront Classic Collection için yeni bir tartışma başladı. Bir mod geliştiricisi, oyunun içerisindeki bazı çalışmalarının izinsiz kullanıldığını iddia etti.

Mod geliştirici Iamashaymin, Aspyr tarafından piyasaya sürülen Star Wars: Battlefront Classic Collection üzerinde kendi çalışmalarının bulunduğunu belirtti. Oyun için yayınlanan fragman görüntülerinde kendi modunun yer aldığını ve bunun tamamen izinsiz kullanıldığını ifade etti.

Ancak geliştirici ekip, modun görüntülerini yanlışlıkla kullandıklarını ve fragmanda yer alan bu görüntülerin aslında oyunda bulunmadığını açıkladı. IGN tarafından fark edilen görüntülerde mod geliştiricisinin tasarladığı Asajj Ventress karakterinin kendine özgü animasyonlarıyla yer aldığı belirtildi. Ancak oyunun mevcut sürümünde bu animasyonların bulunmadığı ortaya çıktı.

Star Wars: Battlefront Classic Collection, 14 Mart tarihinde piyasaya çıkışını yapmasına rağmen şu anda olumsuz eleştirilerle karşı karşıya. Steam platformundaki incelemeler, oyunun son derece olumsuz eleştirilere maruz kaldığını gösteriyor.Popüler Haberler


Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!


Stunlock Studios’un vampir temalı aksiyon rol yapma oyunu V Rising için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!


Marvel’s Spider-Man 2 hayranları dikkat! Sony tarafından PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülen ve resmi bir PC sürümü bulunmayan oyun, mod geliştiricileri tarafından güncellendi ve PC’ye taşındı!


Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!