-->
It Takes Two Satışları Durdurulamıyor: 16 Milyon Kopya Satıldı!

Hazelight Studios tarafından geliştirilen ve co-op oynanışıyla büyük beğeni toplayan It Takes Two, satış rakamlarını 16 milyona yükseltti.

27.03.2024 | ulasufuk

Hazelight Studios tarafından geliştirilen ve co-op oynanışıyla büyük beğeni toplayan It Takes Two, satış rakamlarını 16 milyona yükseltti. Platform ve bulmaca öğelerini ustaca harmanlayan yapım, lansmanından sonra da popülerliğini korumaya devam ediyor.

It Takes Two Satışları Hızla Artıyor

26 Mart 2021’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için Steam ve Origin platformlarında satışa sunulan It Takes Two, 4 Kasım 2022’de Nintendo Switch’e de giriş yaptı. Şubat 2023’te 10 milyon satış rakamına ulaşan oyun, son 10 ayda 6 milyon kopya daha satarak başarısını perçinledi.

Eğlenceli ve Yenilikçi Oynanış

It Takes Two, iki kişilik co-op oynanışa odaklanan ve her iki oyuncu için de eşsiz deneyimler sunan bir yapım. Oyuncular, farklı mekanikler ve bulmacalarla dolu birbirinden ilginç bölümlerde ilerlerken, her bölümde farklı bir oyun tarzıyla karşılaşıyor.

Arkadaşını Ücretsiz Oynamaya Davet Et!

It Takes Two’nun “Friend’s Pass” özelliği sayesinde, oyunu satın alan bir kişi, arkadaşını ücretsiz olarak oyuna davet edebiliyor. Bu sayede, iki kişi de oyunu satın almadan keyifli bir platform macerası yaşayabiliyor.

It Takes Two’nun Başarısı Haklı

It Takes Two, özgün ve eğlenceli oynanışı, sürükleyici hikayesi ve etkileyici görselleriyle büyük bir başarı yakaladı. Kazanılan ödüller ve yüksek satış rakamları, oyunun kalitesini ve oyuncular tarafından ne kadar sevildiğini açıkça gösteriyor.Popüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!