-->
Helldivers 2’nin 8 Milyon Satış Rakamına Ulaştığı Açıklandı!

Arrowhead Game Studios’un geliştirdiği ve Sony’nin yayıncılığını üstlendiği nişancı aksiyon oyunu Helldivers 2, piyasaya sürülmesinin ardından büyük bir başarı elde etmeye devam ediyor.

18.03.2024 | ulasufuk

Arrowhead Game Studios’un geliştirdiği ve Sony’nin yayıncılığını üstlendiği nişancı aksiyon oyunu Helldivers 2, piyasaya sürülmesinin ardından büyük bir başarı elde etmeye devam ediyor. Bir pazar analisti, oyunun geçtiğimiz ay itibarıyla 8 milyondan fazla satış rakamına ulaştığını bildiriyor.

Helldivers 2, Beklentilerin Üzerine Çıkıyor

Helldivers 2, oyuncular arasında büyük bir ilgi gören ve beklenin üzerinde bir performans sergileyen bir yapıya sahip. SteamDB istatistiklerine göre, oyunun eş zamanlı oyuncu sayısı 430.000’i aşmış durumda. Ayrıca GamesIndustry.biz’in raporuna göre, İngiltere’de Şubat ayının en çok satan oyunu olmuş.

8 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Helldivers 2, büyük bir başarı hikayesi yazmaya devam ediyor. Ancak son zamanlarda Stockholm merkezli Arrowhead Game ekibinin PlayStation tarafından satın alınacağına dair çeşitli söylentiler ortaya atıldı. Ancak stüdyo bu iddiaları tamamen yalanladı ve böyle bir satın alma işleminin gerçekleşmeyeceğini resmen doğruladı.

Helldivers 2 hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.Popüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!