-->
GTA 6 Hayranlarına Kötü Haber: Oyun 2026’ya Ertelendi!

Uzun zamandır beklenen Grand Theft Auto 6’nın çıkış tarihiyle ilgili son dakika haberi hayranları üzecek cinsten.

25.03.2024 | ulasufuk

Uzun zamandır beklenen Grand Theft Auto 6’nın çıkış tarihiyle ilgili son dakika haberi hayranları üzecek cinsten. Oyunun 2024’te piyasaya sürülmesi beklenirken, Rockstar Games tarafından yapılan resmi açıklamaya göre GTA 6’nın çıkış tarihi 2026’ya ertelendi.

Ertelemenin Nedenleri

Rockstar Games, ertelemenin nedenini “geliştirme sürecini optimize etmek ve oyunculara en iyi deneyimi sunmak” olarak açıkladı. Açıklamada, COVID-19 pandemisinin de geliştirme sürecini etkilediği belirtildi.

Hayranların Tepkisi

Haber, GTA 6’yı sabırsızlıkla bekleyen hayranlar arasında büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Oyunun çıkış tarihiyle ilgili uzun süredir spekülasyonlar dolaşırken, resmi erteleme duyurusu birçok hayranı üzdü.

Sosyal Medya Tepkileri

Erteleme haberi sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Twitter ve Reddit gibi platformlarda hayranlar, ertelemeyle ilgili üzüntülerini ve Rockstar Games’e yönelik eleştirilerini dile getirdiler.

Oyunun Yeni Çıkış Tarihi

Rockstar Games, GTA 6’nın yeni çıkış tarihini 2026 olarak açıkladı. Kesin bir tarih verilmese de, oyunun 2026’nın sonlarına doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor.Popüler Haberler


Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road”


Sony, PlayStation Store’da Mart 2024 ayında en çok indirilen oyunları resmen açıkladı!


Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!


NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now (Game+), Nisan ayında 10 yeni oyunla kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.