-->
GTA 6 Beklentileri Boşa Çıkarmayabilir

Heyecanla beklenen oyun GTA 6’nın çıkış tarihiyle ilgili çelişkili haberler bir süredir gündemde. Bazı kaynaklara göre oyun 2025

30.03.2024 | ulasufuk

Heyecanla beklenen oyun GTA 6’nın çıkış tarihiyle ilgili çelişkili haberler bir süredir gündemde. Bazı kaynaklara göre oyun 2025’te, bazılarındaysa 2026’da çıkacağı söyleniyordu. Son gelen habere göre ise GTA 6’nın 2025’te planlandığı gibi çıkma ihtimali hala yüksek!

Kotaku’nun güncellenen haberine göre Rockstar Games, GTA 6’nın 2025’in ilk aylarında çıkması için yoğun bir şekilde çalışıyor. Bloomberg‘ün daha önce 2026’ya ertelenebileceğini öne sürmesine rağmen, Kotaku’nun kaynakları oyunun hala 2025’te çıkma şansının yüksek olduğunu söylüyor.

GTA 6’nın 2025’te çıkma ihtimalini artıran bazı faktörler:

  • Rockstar Games’in son zamanlarda işe alım hızını artırması
  • Oyunun geliştirme aşamasının son aşamaya yaklaşmış olması
  • Rockstar’ın ana şirketi Take-Two Interactive’in 2025 mali yılı için yüksek gelir beklentisi

Ancak, oyunun ertelenme ihtimali de tamamen ortadan kalkmış değil. Oyunun beklenen kalitede tamamlanamaması veya öngörülemeyen teknik sorunlar ertelemeye neden olabilir.

Sonuç olarak: GTA 6’nın çıkış tarihiyle ilgili kesin bir şey söylemek için hala çok erken. Fakat son gelen haberler oyunun 2025’te çıkma ihtimalinin hala yüksek olduğunu gösteriyor. Oyunun hayranları için umut verici bir gelişme!Popüler Haberler


Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road”


Sony, PlayStation Store’da Mart 2024 ayında en çok indirilen oyunları resmen açıkladı!


Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!


NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now (Game+), Nisan ayında 10 yeni oyunla kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.