-->
GOG, Strateji Oyununu Ücretsiz Sunuyor!

GOG platformu, zaman zaman ücretsiz oyunlarla kullanıcılarına keyifli deneyimler yaşatıyor.

03.03.2024 | ulasufuk

GOG platformu, zaman zaman ücretsiz oyunlarla kullanıcılarına keyifli deneyimler yaşatıyor. Şu anda Star Drifters ekibi tarafından geliştirilen simülasyon strateji oyunu Nomads of Driftland’ın senaryo paketi olan The Forgotten Passage, tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Nomads of Driftland: The Forgotten Passage, temel oyununun özgün senaryosunu geliştirerek gerçek zamanlı strateji deneyimini zenginleştiriyor. Bu paket, temel oyundan önemli ölçüde farklılık gösterdiği için bağımsız bir genişleme olarak kullanıcılara sunuluyor. GOG platformu üzerinden isteyen herkes oyunu şu anda ücretsiz bir şekilde edinebilir.

Oyunda fantastik bir dünyaya adım attığımızda, simülasyon ve strateji unsurları başarılı bir şekilde bir araya geliyor. Oyuncular, gezegenin farklı bölgelerine keşfe çıkabilir ve kendilerine özgü bir kültürü oluşturmak için çaba harcayabilirler.”

Not: Eğer mevcutsa, oyunun ücretsiz olduğu süre veya bu kampanyanın bitiş tarihi gibi detaylar haber içeriğine eklenirse daha bilgilendirici olabilir.Popüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!