-->
FlatOut 2’nin RTX Remix Modundan Yayınlanan Oynanış Görüntüleri”

Geçtiğimiz ay, yarış aksiyon oyunu FlatOut 2’nin geliştirilme aşamasında olan RTX Remix modundan ilk görüntüleri bizlere aktarılmıştı.

03.03.2024 | ulasufuk

Geçtiğimiz ay, yarış aksiyon oyunu FlatOut 2’nin geliştirilme aşamasında olan RTX Remix modundan ilk görüntüleri bizlere aktarılmıştı. Bugün ise bu modun oynanış videosu paylaşıldı, böylece oyunun nasıl bir atmosfer sunacağını doğrudan deneyimleyebilirsiniz.

NVIDIA ekibinden Jacob Freeman tarafından geliştirilen RTX Remix modu, oyunun aydınlatma sistemini baştan aşağıya elden geçiriyor. Ancak dikkat çekici bir nokta, bu modun sadece aydınlatma sistemine odaklanması ve dokular ile 3D modellemelerde herhangi bir değişiklik yapmaması. Bu sebeple, yüksek kaliteli dokular veya görsel iyileştirmeler beklememiz önerilmiyor.

Eksik detaylara rağmen, yeni aydınlatma sistemi oyunu orijinalinden farklı bir atmosferle sunuyor. Mod, henüz final sürümüne ulaşmamış durumda ve geliştirilmeye devam ediliyor. Bu tür modlar genellikle nostaljiyi canlandırmayı ve eski oyunları günümüz standartlarına uyarlamayı amaçlayan araçlar olarak biliniyor.

Mod görüntüleriPopüler Haberler


Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road”


Sony, PlayStation Store’da Mart 2024 ayında en çok indirilen oyunları resmen açıkladı!


Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!


NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now (Game+), Nisan ayında 10 yeni oyunla kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.