-->
Dragon Ball Xenoverse 2, PS5 ve Xbox Series Konsollarına Geliyor

Bandai Namco’nun yayıncılığını üstlendiği ve Dimps’in geliştirdiği Dragon Ball Xenoverse 2’nin konsol sürümlerinin çıkış tarihi açıklandı.

04.03.2024 | ulasufuk

Bandai Namco’nun yayıncılığını üstlendiği ve Dimps’in geliştirdiği Dragon Ball Xenoverse 2’nin konsol sürümlerinin çıkış tarihi açıklandı. Oyun, PlayStation 5 ve Xbox Series için 24 Mayıs tarihinde piyasaya sürülecek.

Anime temalı dövüş deneyimi genişliyor

Oyunu zaten PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında oynayanlar, yeni sürüme yükseltme yapabilecekler ve mevcut kayıtlarını yeni sürüme aktarabilecekler. Bu ayrıntılı yükseltme ve kayıt dosyalarına aktarma detayları daha sonra duyurulacak.

Dragon Ball Xenoverse 2, şu anda PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için mevcut durumda. PC sürümü ise Steam Platformu üzerinden edinilebiliyor. Uzak doğu temasıyla dikkat çeken bu oyunda, çeşitli karakterler, yeni mekanikler, absürt dövüş sahneleri ve daha fazlası bulunuyor.

Oyun, PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarında gelişmiş özelliklere ve daha fazlasına sahip olacak. Dragon Ball hayranları, bu tarihleri işaretleyerek, geliştirilmiş deneyimi keşfetmek için sabırsızlıkla bekleyebilirler.Popüler Haberler


Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!


Stunlock Studios’un vampir temalı aksiyon rol yapma oyunu V Rising için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!


Marvel’s Spider-Man 2 hayranları dikkat! Sony tarafından PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülen ve resmi bir PC sürümü bulunmayan oyun, mod geliştiricileri tarafından güncellendi ve PC’ye taşındı!


Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!