-->
Dragon Age: Dreadwolf, 2024 Yılında Çıkıyor!”

EA ve Bioware ekipleri tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Dragon Age: Dreadwolf hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

04.03.2024 | ulasufuk

EA ve Bioware ekipleri tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Dragon Age: Dreadwolf hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Oyunun 2024 yılı içinde çıkış yapacağı ve yaz aylarında tam tanıtımının gerçekleştirileceği bildiriliyor.

Giant Bomb muhabiri Jeff Grubb, Game Mess Decides podcast’inde ortak sunucu Mike Minotti ile yaptığı sohbette oyunla ilgili çeşitli bilgileri paylaştı. Grubb, Dragon Age: Dreadwolf’un muhtemelen yaz aylarında tanıtılacağını ve tam çıkış tarihinin henüz net olmasa da bu yıl içinde piyasaya sürüleceğini belirtti. Ayrıca, EA’nın bu konuda güvence verdiğini ifade etti.

BioWare genel müdürü Gary McKay, geçtiğimiz Ekim ayında oyunun alfa sürümüne ulaşıldığını ve ilk görevin açılış sahnelerinden sonuna kadar oynanabilir olduğunu açıklamıştı. Oyunun oynanış içeriği ise Şubat ayında sızdırılmış ve devam oyununun ilk bakışı bu sızıntılar aracılığıyla ortaya çıkmıştı. Dragon Age hayranları, yaz aylarındaki tam tanıtımı ve çıkışını heyecanla bekleyebilirler.Popüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!