-->
Delta Force: Hawk Ops Oyunundan 5 Saatlik Oynanış Görüntüleri

Delta Force serisinin yeni oyunu olan Delta Force: Hawk Ops’tan yeni görüntüler ortaya çıktı.

16.03.2024 | ulasufuk

Delta Force serisinin yeni oyunu olan Delta Force: Hawk Ops’tan yeni görüntüler ortaya çıktı. Bu yeni içerik, YouTube platformunda bulunan Virgin Wizard adlı kanaldan geliyor ve içerikle beraber oyundan yaklaşık 5 saatlik bir oynanış görüntüsü elde edebiliyoruz.

Delta Force: Hawk Ops için beklentiler biraz düşük

Video içeriğine bakacak olursak Çince olduğundan dolayı pek bir şey anlamayabilirsiniz. Ancak buradaki temel husus görüntülere dikkat etmeniz. 5 saatlik oynanış videosu içerisinde iki farklı oyun modu sergileniyor. Bu nedenle beklediğiniz oyun hakkında birtakım bilgilere sahip olabilirsiniz.

Daha önce belirtildiğine göre Delta Force: Hawk Ops üç farklı oyun modu ile beraber oyunculara sunulacak. Bu modlar arasında Hazard Operations, Havoc Warfare ve Black Hawk Down yer alacak. İki mod içerisinde oyuncular 3 kişilik bir ekip oluşturabilecek ve burada zorlu görevlere atılacak. Akabinde görevleri tamamladıktan sonra da yeni teçhizatların kilidini açabilecek.Popüler Haberler


Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road”


Sony, PlayStation Store’da Mart 2024 ayında en çok indirilen oyunları resmen açıkladı!


Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!


NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now (Game+), Nisan ayında 10 yeni oyunla kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.