-->
Call of Duty®’de zamanı geriye alın: Mobil Sezon 3 – Gölge Teyakkuz 13 Mart’ta Başlıyor

Call of Duty®: Mobil’de Sezon 3 – Gölge Teyakkuz ile birlikte eski zaman gangster aksiyonuna geri dönün.

07.03.2024 | ulasufuk

Call of Duty®: Mobil’de Sezon 3 – Gölge Teyakkuz ile birlikte eski zaman gangster aksiyonuna geri dönün. Yeni sezon, ailenin düşmanlarını alt etmek için ideal olan hafif makineli silahlar ve gangster ve köpekbalıkları için ideal bir mekan olarak sunulan Cheshire Park Çok Oyunculu Haritası gibi mafya onaylı içeriklerle birlikte geliyor.

13 Mart’ta 17:00’de başlayacak olan Sezon 3 – Gölge Teyakkuz’da yeni bir operatör becerisi açın, savaş biletinizle oyun içi mağaza’da yeni noir tarzı silahlar ve operatörler edinin ve daha fazlasını keşfedin.

Call of Duty: Mobil Sezon 3 – Gölge Teyakkuz hakkında tam ayrıntılar için Call of Duty® Blog’u ziyaret edin. https://www.callofduty.com/blog/2024/03/call-of-duty-mobile-season-3-2024-vintage-vigilance-multiplayer-battle-pass

Call of Duty: Mobil Sezon 3 – Gölge Teyakkuz tanıtım fragmanı burada bulunabilir: https://youtu.be/_u-u_bdQXyoPopüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!