-->
Bonus Stage Publishing ve Rock Pocket Games, Yeni Metroidvania Oyunu ‘Somber Echoes’u Duyurdu

Yayıncı Bonus Stage Publishing ve geliştirici Rock Pocket Games, heyecan verici bir yandan görünümlü Metroidvania oyunu olan Somber Echoes’u resmi olarak duyurdu.

03.03.2024 | ulasufuk

Yayıncı Bonus Stage Publishing ve geliştirici Rock Pocket Games, heyecan verici bir yandan görünümlü Metroidvania oyunu olan Somber Echoes’u resmi olarak duyurdu. Oyun, önümüzdeki aylarda PC için Steam platformu üzerinden oyuncularla buluşacak.

Bilim kurgu temasıyla öne çıkan Somber Echoes’ta, kız kardeşimizin evreni çözme çabalarını engellemeye çalışacağımız bir hikaye bizleri bekliyor. Geliştirici ekip, oyuncuları destansı bir yolculuğa çıkaracaklarını ve dövüş konusunda ustalaşabileceğimiz, çeşitli kombolar yapabileceğimiz bir oyun deneyimi sunacaklarını belirtiyor. Oyuncular, uzay gemisini keşfedecek ve içinde bulunduğumuz dünyanın kaderini belirleyebilecekler.

Oyun, bilinmeyen bir boyuttan gelen istilacıları ortadan kaldırmaya hazırlanan karakterin gizemli güçleri açığa çıkarabilme yeteneğine odaklanıyor. Tanıtım fragmanı da yayınlanan oyun, bilim kurgu ve Metroidvania türünü seven oyunculara hitap etmeye hazırlanıyor. Fragmanı izleyerek, oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu daha yakından görebilirsiniz.Popüler Haberler


Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road”


Sony, PlayStation Store’da Mart 2024 ayında en çok indirilen oyunları resmen açıkladı!


Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!


NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now (Game+), Nisan ayında 10 yeni oyunla kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.