-->
Avatar: Frontiers of Pandora için Yeni Güncelleme Yayınlandı!

Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora, yeni bir güncelleme ile daha da iyileştirildi.

03.03.2024 | ulasufuk

Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora, yeni bir güncelleme ile daha da iyileştirildi. PC platformunda yaklaşık 10 GB boyutunda olan bu güncelleme, oyun içindeki birçok sorunu ortadan kaldırarak daha stabil bir deneyim sunuyor.

Güncelleme detayları incelendiğinde, FSR 3.0 Frame Generation özelliğinin aktif hale getirildiği görülüyor. Aynı zamanda FSR 3 Super Resolution içindeki grafik sorunları da tamamen çözülmüş durumda. Oyunu çerçeve modunda oynayan oyuncular için ise takılmalar en aza indirilerek doku kalitesi bir miktar iyileştirilmiş. Bu güncelleme sayesinde, düşük ekran kartlarına sahip oyuncuların oyun deneyimini artırması hedefleniyor.

Oyunun çıkışıyla birlikte herhangi bir takılma sorunu yaşanmamış olsa da, bu güncelleme ile düşük ekran kartlarına sahip oyuncular daha iyi bir deneyim elde edebilecekler. Ayrıca, güncelleme görev işaretlerini daha net bir şekilde sunarak diyalog sahnelerini daha akıcı hale getiriyor. Oyun severlerin deneyimini daha da geliştirmek için sunulan bu güncellemeyi kaçırmamanız önerilir.Popüler Haberler


Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road”


Sony, PlayStation Store’da Mart 2024 ayında en çok indirilen oyunları resmen açıkladı!


Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!


NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now (Game+), Nisan ayında 10 yeni oyunla kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.