-->
The Witcher 3 ve Call of Duty, Unreal Engine 5’te Böyle Görünebilir

YouTube platformunda içerik üreten “CGtall_com” isimli kullanıcı, The Witcher 3 ve Call of Duty oyunlarının Unreal Engine 5’te nasıl görünebileceğine dair iki farklı video paylaştı.

05.02.2024 | ulasufuk

YouTube platformunda içerik üreten “CGtall_com” isimli kullanıcı, The Witcher 3 ve Call of Duty oyunlarının Unreal Engine 5’te nasıl görünebileceğine dair iki farklı video paylaştı. Bu videolar, oyunseverlere söz konusu oyunların yeni oyun motorundaki potansiyel görünümlerini göstermeyi amaçlıyor.

Videolar, özellikle dikkat çekici yeni görüntüler sunuyor. İlk video, Call of Duty oyunlarından tanıdık 2. Dünya Savaşı ortamlarını günümüz grafik kalitesiyle nasıl yansıtabileceğimizi gösteriyor. İkinci video ise The Witcher 3’ün ormanlarına benzer bir ortamı sergileyerek, yeni nesil grafiklerin oyun dünyasına kattığı gerçekçilik üzerine odaklanıyor.

The Witcher 3’ün yeni nesil güncellemeler ve yamalarla birlikte animasyon kalitesi ve görüntü kalitesi açısından ne kadar geliştiği vurgulanıyor. Oyunun mod desteği ve bu modların grafik yapılarını daha da iyileştirmesi, oyunculara oyunu daha etkileyici hale getirme fırsatı tanıyor. Diğer taraftan, eski Call of Duty oyunlarının günümüze uyarlanması ve yeni nesil oyun motorlarında kullanılması, oyunseverler için olumlu bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

İlk video

İkinci videoPopüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.