-->
Teknoloji devi HONOR, katlanabilir akıllı telefon dünyasında üst düzey oyun deneyimi için Gameloft ile güçlerini birleştirdi.

Küresel teknoloji markası HONOR, ocak ayında PORSCHE DESIGN ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında yeni modeli Magic V2 RSR’ı kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

14.02.2024 | ulasufuk

Küresel teknoloji markası HONOR, ocak ayında PORSCHE DESIGN ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında yeni modeli Magic V2 RSR’ı kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Bu özel model yenilikçi teknolojilerin güçlü adımlarını simgelerken katlanabilir ekosisteminde geleceğe ışık tutuyor. 

HONOR, aynı zamanda mobil oyun endüstrisinde önemli bir çalışmaya da imza atıyor. Oyun tutkunlarının keyifle takip ettiği Asphalt 9: Legends oyununu, uzman oyun geliştiricisi Gameloft ile bir araya gelerek “PORSCHE DESIGN” özel sürümü de dahil olmak üzere katlanabilir telefon serisi Magic V2 için uyumlu hale getiriyor.

HONOR Magic V2 Serisi, bu iş birliği ile Asphalt 9: Legends’ı geliştirilen yeni görüntü kalitesiyle 120 FPS’ de çalıştıran dünyanın ilk katlanabilir telefonu oluyor.

HONOR Magic V2’ye özel sürükleyici bir oyun deneyimi için Asphalt 9 oyununu Şubat ayından itibaren Google Play Store’dan indirilebiliyor.

Detaylar için 25 Şubat’ta MWC 2024’te bizi izlemeye devam edin.Popüler Haberler


Ubisoft’un korsan temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Skull and Bones, 22 Ağustos’ta Steam platformunda oyuncularla buluşacak.


SNK ve Capcom’un efsanevi dövüş oyunu SNK vs. Capcom: SVC CHAOS, 22 Temmuz’da PlayStation 4, Switch ve GOG üzerinden PC için yeniden piyasaya sürülecek.


Ubisoft’un ikonik oyun serisi Assassin’s Creed, hem çıkış tarihlerine göre hem de oyunların kronolojik sırasına göre sıralanabilir.


Kuro Games’in ücretsiz oynanabilen açık dünya aksiyon RPG oyunu Wuthering Waves, PlayStation 5 için yayınlanacak. Ancak henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.