-->
Teknoloji devi HONOR, katlanabilir akıllı telefon dünyasında üst düzey oyun deneyimi için Gameloft ile güçlerini birleştirdi.

Küresel teknoloji markası HONOR, ocak ayında PORSCHE DESIGN ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında yeni modeli Magic V2 RSR’ı kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

14.02.2024 | ulasufuk

Küresel teknoloji markası HONOR, ocak ayında PORSCHE DESIGN ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında yeni modeli Magic V2 RSR’ı kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Bu özel model yenilikçi teknolojilerin güçlü adımlarını simgelerken katlanabilir ekosisteminde geleceğe ışık tutuyor. 

HONOR, aynı zamanda mobil oyun endüstrisinde önemli bir çalışmaya da imza atıyor. Oyun tutkunlarının keyifle takip ettiği Asphalt 9: Legends oyununu, uzman oyun geliştiricisi Gameloft ile bir araya gelerek “PORSCHE DESIGN” özel sürümü de dahil olmak üzere katlanabilir telefon serisi Magic V2 için uyumlu hale getiriyor.

HONOR Magic V2 Serisi, bu iş birliği ile Asphalt 9: Legends’ı geliştirilen yeni görüntü kalitesiyle 120 FPS’ de çalıştıran dünyanın ilk katlanabilir telefonu oluyor.

HONOR Magic V2’ye özel sürükleyici bir oyun deneyimi için Asphalt 9 oyununu Şubat ayından itibaren Google Play Store’dan indirilebiliyor.

Detaylar için 25 Şubat’ta MWC 2024’te bizi izlemeye devam edin.Popüler Haberler


Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road”


Sony, PlayStation Store’da Mart 2024 ayında en çok indirilen oyunları resmen açıkladı!


Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!


NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now (Game+), Nisan ayında 10 yeni oyunla kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.