-->
Tarihi Kaydet: NACON Connect 29 Şubat 2024’te Geri Dönüyor

Ajandalarınızda yer aldığından emin olun: NACON Connect’in yeni edisyonu 29 Şubat’ta TSİ 19:00’da gerçekleşecek.

19.02.2024 | ulasufuk

Ajandalarınızda yer aldığından emin olun: NACON Connect’in yeni edisyonu 29 Şubat’ta TSİ 19:00’da gerçekleşecek. Fransız oyun yayıncısı bu konferansı bazı yeni duyurular yapmak ve dünyanın dört bir yanından oyuncularla iki faaliyeti hakkında yeni bilgiler paylaşmak için bir fırsat olarak kullanacak: video oyunları ve oyun aksesuarları.

Bu yeni sürümde şirketin aksesuarlarının yanı sıra aksiyon-macera, spor ve simülasyon oyunlarının sergilendiği 30 dakikalık yepyeni videolar yer alacak: Ravenswatch, Crown Wars: The Black Prince, GreedFall II: The Dying World, Test Drive Unlimited Solar Crown, Terminator™ dünyasına dayanan yeni oyun ve diğer birkaç duyuru. Konferansın ardından GreedFall II geliştiricilerinin Twitch sayfalarında oyun hakkında bazı yeni bilgiler paylaşacağı bir gösteri düzenlenecek.

Oyuncular konferansın sonunda Steam’e giriş yaparak favori oyunlarından daha fazla oynanışa göz atabilirler.Popüler Haberler


Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!


Stunlock Studios’un vampir temalı aksiyon rol yapma oyunu V Rising için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!


Marvel’s Spider-Man 2 hayranları dikkat! Sony tarafından PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülen ve resmi bir PC sürümü bulunmayan oyun, mod geliştiricileri tarafından güncellendi ve PC’ye taşındı!


Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!