-->
Suicide Squad: Kill the Justice League Çıktı: İlk Yorumlar Çok Olumlu Ancak Fiyat ve Optimizasyon Eleştiriliyor

Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady Studios’un yeni oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, dün itibarıyla piyasaya sürüldü.

04.02.2024 | ulasufuk

Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady Studios’un yeni oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, dün itibarıyla piyasaya sürüldü. Fragmanlarıyla birlikte eleştirilere maruz kalan oyun, Steam platformundaki ilk incelemelerde olumlu geri dönüşler alıyor.

Oyuncular genel olarak oyunu beğeniyor ve içerdiği hikaye ile oynanış unsurlarının oldukça eğlenceli olduğunu belirtiyor. Ancak, oyuncuları üzen nokta ise oyunun fiyatı. Steam platformundaki fiyat etiketi 70 dolar olarak belirlenmiş durumda ki bu da yaklaşık olarak 2.136 Türk Lirası’na denk geliyor.

Diğer yandan, oyunun hikayesi ve oynanış içerikleri beğenilirken HUD ekranı eleştiriliyor. Oyuncular, bu ekranın fazla kalabalık olduğunu ve daha sade olmasını talep ediyorlar. Ayrıca, şu anda optimizasyon sorunlarının bulunduğu da belirtiliyor.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.