-->
Suicide Squad: Kill the Justice League Çıktı: İlk Yorumlar Çok Olumlu Ancak Fiyat ve Optimizasyon Eleştiriliyor

Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady Studios’un yeni oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, dün itibarıyla piyasaya sürüldü.

04.02.2024 | ulasufuk

Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady Studios’un yeni oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, dün itibarıyla piyasaya sürüldü. Fragmanlarıyla birlikte eleştirilere maruz kalan oyun, Steam platformundaki ilk incelemelerde olumlu geri dönüşler alıyor.

Oyuncular genel olarak oyunu beğeniyor ve içerdiği hikaye ile oynanış unsurlarının oldukça eğlenceli olduğunu belirtiyor. Ancak, oyuncuları üzen nokta ise oyunun fiyatı. Steam platformundaki fiyat etiketi 70 dolar olarak belirlenmiş durumda ki bu da yaklaşık olarak 2.136 Türk Lirası’na denk geliyor.

Diğer yandan, oyunun hikayesi ve oynanış içerikleri beğenilirken HUD ekranı eleştiriliyor. Oyuncular, bu ekranın fazla kalabalık olduğunu ve daha sade olmasını talep ediyorlar. Ayrıca, şu anda optimizasyon sorunlarının bulunduğu da belirtiliyor.Popüler Haberler


Microsoft’un oyun abonelik servisi Xbox Game Pass’e yeni oyunlar ekleniyor! Temmuz ayı içinde kullanıcılara sunulacak olan bu 5 yeni oyunla birlikte oyun kütüphanenizi genişletebilirsiniz.


Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora için heyecan verici bir gelişme yaşandı.


Critical Hit Games tarafından uzun süredir geliştirilen Nobody Wants to Die adlı gizem ve macera dolu oyun, bugün itibarıyla oyuncularla buluştu.


Dead by Daylight hayatta kalma oyununa, Tomb Raider serisinden tanıdığımız ana karakter Lara Croft, oynanabilir bir karakter olarak ekleniyor.