-->
SpellForce için Yeni DLC Demon Scourge: Conquest of Eo Şimdi Çıktı!

Sürekli değişen sıra tabanlı strateji oyunu SpellForce için yakında çıkacak genişleme paketi Demon Scourge’da yeni bir tehdit yükseliyor.

14.02.2024 | ulasufuk

Sürekli değişen sıra tabanlı strateji oyunu SpellForce için yakında çıkacak genişleme paketi Demon Scourge’da yeni bir tehdit yükseliyor: Conquest of Eo ve bugün çıktı! Atalarının evlerinden sürülen Troller dağlardan aşağı akın ediyor ve iblis lordları göz önünde etki alanlarını kurarak hain amaçları için toprağın özünü çıkarıyor. Bu yeni güçler sizin için bir müttefik mi yoksa düşman mı olacak?

Yaklaşan genişleme paketi Demon Scourge, SpellForce’a yeni bir büyücü sınıfı olan Demonologist’i getirecek: Conquest of Eo’ya ekleniyor. Demonologist benzersiz bir büyü seti ve kendine has bir oyun tarzıyla geliyor.

Demon Scourge DLC’si şu anda 12,99 $ / 12,99 € / 9,99 £ SRP fiyatıyla satışa sunuldu. DLC’nin çıkışını takip eden ilk hafta oyuncular %10 lansman indiriminden yararlanabilirler. Ana oyun SpellForce: Conquest of Eo, DLC’yi oynamak için gereklidir ve PC, PS5, XSX için 29,99 $ / 29,99 € / 24,99 £ SRP’den temin edilebilir.

Şimdi sipariş verin:
PlayStation: https://thqn.net/SFCoE-ps
Xbox: https://thqn.net/SFCoE-xbox
Steam: https://thqn.net/SFCoE-steam
GOG.com: https://thqn.net/SFCoE-gog
Epic Oyun Mağazası: https://thqn.net/SFCoE-egsPopüler Haberler


Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road”


Sony, PlayStation Store’da Mart 2024 ayında en çok indirilen oyunları resmen açıkladı!


Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!


NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now (Game+), Nisan ayında 10 yeni oyunla kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.