-->
Sea of Thieves’in PS5 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Rare tarafından geliştirilen korsan temalı açık dünya macera oyunu Sea of Thieves, merakla beklenen PlayStation 5 sürümü için resmi çıkış tarihini açıkladı.

22.02.2024 | ulasufuk

Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Rare tarafından geliştirilen korsan temalı açık dünya macera oyunu Sea of Thieves, merakla beklenen PlayStation 5 sürümü için resmi çıkış tarihini açıkladı. Oyun, 30 Nisan tarihinde PlayStation 5 konsollarında oyun tutkunları ile buluşacak. İlk olarak 20 Mart 2018’de Xbox One ve PC için Microsoft Store üzerinden piyasaya sürülen Sea of Thieves, daha sonra 3 Haziran 2020’de Steam platformuna adım attı ve 10 Kasım 2020’de Xbox Series konsolları için yayınlandı.

Sea of Thieves, geniş kapsamlı bir korsan macerasına adım atma fırsatı sunuyor. Oyuncular, oyunda etraflarını keşfedebilir, yağmalayabilir ve tam anlamıyla bir korsan hayatını yaşamak için ellerinden geleni yapabilirler. Oyun, tek başlarına veya grup halinde oynamak isteyenlere esnek bir deneyim sunarak herkesin kendi korsan efsanesini yazmasına olanak tanıyor.

Bu heyecan verici yapımda daha önce Xbox konsolları ve PC için sunulan deneyimi yaşamış olanlar, 30 Nisan’da PlayStation 5 platformunda da bu muazzam korsan macerasına katılma fırsatı bulacaklar. Sea of Thieves, artık PlayStation sahiplerine de kapılarını açacak ve korsan temalı macerada yerlerini almalarına imkan tanıyacak. Oyun tutkunları, bu tarihi bekleyişin ardından korsan gemilerine atılarak unutulmaz bir deneyime yelken açabilecekler.


Yeni fragmanPopüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!