-->
Remedy, Alan Wake Serisini Daha Fazla Genişletmek İstiyor

Remedy ekibi tarafından geliştirilen Alan Wake serisinin yeni oyunu, Alan Wake 2, 1.3 milyon satış barajını aşarak büyük bir başarı elde etti.

18.02.2024 | ulasufuk

Remedy ekibi tarafından geliştirilen Alan Wake serisinin yeni oyunu, Alan Wake 2, 1.3 milyon satış barajını aşarak büyük bir başarı elde etti. Geliştirici ekip, bu başarının ardından Alan Wake evrenini daha da genişletme ve büyütme kararı aldı.

Geçtiğimiz günlerde duyurulan haberle birlikte, Alan Wake 2’nin en hızlı satan oyun unvanını elde ettiği belirtildi. Bu başarı, geliştirici ekibi heyecanlandırdı ve Alan Wake evrenini daha da zenginleştirmek adına yeni projeler geliştirmeye yönlendirdi.

2010 yılında piyasaya sürülen ilk Alan Wake oyununun ardından yaklaşık 10 yıl sonra yayınlanan devam oyunu, Ekim ayında büyük beğeni topladı. Remedy’nin CEO’su Tero Virtala, devam oyununun satışlarından memnuniyet duyduklarını ve bu başarıyı taçlandırmak adına seriyi genişletme çalışmalarına başlamak istediklerini belirtti.

Virtala ayrıca, Remedy’nin Control ve Alan Wake gibi iki köklü serisinin bulunduğunu ve bu serileri de büyütmek istediklerini vurguladı. Alan Wake evreninin genişletilmesiyle birlikte, oyuncuların bu benzersiz korku-macera dünyasında daha fazla içeriğe ve deneyime sahip olmaları bekleniyor.Popüler Haberler


Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road”


Sony, PlayStation Store’da Mart 2024 ayında en çok indirilen oyunları resmen açıkladı!


Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!


NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now (Game+), Nisan ayında 10 yeni oyunla kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.