-->
Prison Architect 2 Çıkış Tarihi Ertelendi: Yeni Tarih Belli Oldu!

Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.

22.02.2024 | ulasufuk

Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi. Oyunun ilk duyurulan çıkış tarihi olan 26 Mart’a yetişemedi ve yeni çıkış tarihi olarak 7 Mayıs belirlendi.

Prison Architect 2, 3 boyutlu grafiklerle ve geliştirilmiş özelliklerle oyunculara daha geniş bir hapishane yönetimi deneyimi sunmayı hedefliyor. Yeni çıkış tarihi itibariyle oyun, PlayStation 5, Xbox Series ve PC platformları için oyuncularla buluşacak. PC sürümü ise Steam platformu üzerinden erişilebilecek ve 40 dolarlık bir fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Geliştirici ekip, erteleme kararını açıklarken yaptıkları değerlendirmeler sonucunda oyunun çıkış tarihini 7 Mayıs 2024 olarak belirlediklerini dile getirdi. Açıklamada, ekstra sürenin oyunun üzerindeki hataları düzeltmek ve tüm platformlarda daha iyi bir performans sağlamak için harcanacağı vurgulandı. Geliştiriciler, oyunculara ilk günden itibaren sorunsuz bir deneyim sunma konusundaki kararlılıklarını ifade ettiler.Popüler Haberler


Rockstar Games, GTA+ abonelik ücretlerini Türkiye’de 127 TL artırarak 72 TL’den 199 TL’ye yükseltti.


Deep Silver ve Warhorse Studios, heyecanla beklenen Kingdom Come: Deliverance 2’nin 18 Nisan’da duyurulacağını duyurdu!


Oyun dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan BAFTA, sahiplerini buldu.


Fallout 4 hayranları dikkat! Bethesda, oyunun yeni nesil güncellemesi için resmi çıkış tarihini açıkladı.