-->
ParadiZe’e 60 Saniyede Hoş Geldiniz Bölümüne Göz Atın

ParadiZe’ye Hoş Geldiniz’in neler sunduğuna 60 saniye içinde (ya da hemen hemen) göz atın!

09.02.2024 | ulasufuk

ParadiZe’ye Hoş Geldiniz’in neler sunduğuna 60 saniye içinde (ya da hemen hemen) göz atın!

NACON ve Eko Software, 60 saniyede ParadiZe’ye Hoş Geldiniz’i sunan yeni fragmanlarını tanıtmaktan mutluluk duyuyor. Şu anda PC ve konsollar için ön siparişe açık olan ve 12 Şubat 2024 tarihine kadar Steam’den erişilebilen, çılgın bir açık dünyada geçen savaş, işçilik ve RPG’yi birleştiren bu oyunun oynanabilir bir demosu da bulunmaktadır. Tam sürüm 29 Şubat 2024 tarihinde PlayStation®5, Xbox Series X|S ve PC için yayınlanacak.

Welcome to ParadiZe’i hala görmediyseniz veya oynamadıysanız, bu yeni fragman ve kısa özet sizi Steam’de bulunan oynanabilir demoya göz atmaya teşvik edecektir! Sakin bir hayat ve sallanan sandalyenizden güzel bir manzara arayan bir kıyametzedeyi oynayarak, zombi istilasından kurtulmuş bir huzur cenneti olan ParadiZe’ye yerleşiyorsunuz, tüm yanıltıcı reklamların övgülerine göre! Bariz komplo nedenlerinden dolayı, aslında bulduğunuz şey zombiler tarafından istila edilmiş, kaos içinde bir kasaba!

Yaşayan ölülerin beyinsiz orduları arasında savaşın ve iştah açıcı olmaktan kaçınmak için yol boyunca bulduğunuz her şeyi kullanın. Kendi silahlarınızı ve zırhınızı üretin, geliştirin ve inanılmaz Tusk Group hack kaskları teknolojisi sayesinde kontrol edebileceğiniz zombilerden oluşan kendi zombi ordunuzu kurun! Savaş, hayatta kalma veya hackleme becerilerinizde ustalaşabileceğiniz eksiksiz yetenek ağacını kullanarak hayatta kalma şansınızı artırın! Kampınızı inşa etmek, yönetmek ve savunmak için zombilerinizi çalıştırın.

ParadiZe’nin birçok ortamını keşfetmek için yola çıkarken size eşlik edecek birilerini arıyorsanız, tek yapmanız gereken arkadaşlarınızı davet ederek çevrimiçi olarak 4 oyuncuya kadar bir takım halinde co-op modunda tüm macerayı paylaşmak. ParadiZe’e Hoş Geldiniz’in ilk bölümüne PC’de tekli veya ikili modda göz atmak için 12 Şubat 2024’e kadar sürecek Steam Next Fest’ten yararlanın.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.