-->
Neil Druckmann Onayladı: The Last of Us Part 3 Yolda!

Naughty Dog’un eş başkanı ve The Last of Us serisinin ortak yaratıcısı Neil Druckmann, yeni yayınlanan “Grounded II: Making The Last of Us Part II” belgeselinin sonunda üçüncü bir The Last of Us oyunu için bazı açıklamalarda bulundu.

04.02.2024 | ulasufuk

Naughty Dog’un eş başkanı ve The Last of Us serisinin ortak yaratıcısı Neil Druckmann, yeni yayınlanan “Grounded II: Making The Last of Us Part II” belgeselinin sonunda üçüncü bir The Last of Us oyunu için bazı açıklamalarda bulundu. Druckmann, Part 3’ün The Last of Us Part I ve The Last of Us Part II kadar heyecan verici bir konsepte sahip olduğunu belirtti.

Druckmann, “İlk oyun bir ebeveynin çocuğuna duyduğu koşulsuz sevgiyi temel alıyor. İkinci oyunda ise ne pahasına olursa olsun sevdikleriniz için adalet arayışı konseptini benimsedik. Şimdi ise elmanın son yarısına gelmek ve hikayeyi bir yerde noktalamak istiyoruz.” dedi. Ayrıca, daha önce belli bir konsept üzerinde düşündüklerini ancak o zamanlar herhangi bir şey bulamadıklarını belirterek, “Şimdi ise son zamanlarda bir hayli şey değişti. Şu anda elimde herhangi bir hikaye yok ama heyecan verici bir konsept bulunuyor. Kısacası bu hikayede bir bölüm daha varmış gibi hissediyorum.” şeklinde devam etti.

The Last of Us Part 3’ü bekliyor musunuz yoksa hikaye ikinci oyunla beraber noktalanmalı mıydı?

Bahsi geçen belgeselPopüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.