-->
MediaMarkt’tan 10.000 TL ve Üzeri Alışverişlere Özel 600 TL MaxiPuan Fırsatı!

MediaMarkt, Maximum Kart ile yaptığı kampanya kapsamında, mediamarkt.com.tr’de yapılacak alışverişler için özel bir fırsat sunuyor.

09.02.2024 | ulasufuk

MediaMarkt, Maximum Kart ile yaptığı kampanya kapsamında, mediamarkt.com.tr’de yapılacak alışverişler için özel bir fırsat sunuyor. 16 Şubat’a kadar geçerli olan Maximum kampanyası ile tüketiciler, tek seferde 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerde 600 TL değerinde MaxiPuan kazanıyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, tüketicilere sağladığı avantajlara bir yenisini daha ekledi. Buna göre tüketiciler, 16 Şubat tarihine kadar mediamarkt.com.tr’de Maximum Kart’la tek seferde yapacakları 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerde 600 TL MaxiPuan kazanacak. 

Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmesi için, Maximum Mobil veya İşCep uygulamasındaki ilgili bölümden ‘‘KATIL’’ butonuna tıklaması yeterli oluyor. MaxiPuanlar; kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı Maximum Kart’a 28 Mart 2024 tarihinde yüklenecek. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Nisan 2024 olacak.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.