-->
MediaMarkt’ta tüm Türkiye’yi ısıtacak kampanya!

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, havaların soğumasıyla birlikte tüketicilerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden olan elektrikli ısıtıcılarda kampanya başlattı.

19.02.2024 | ulasufuk

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, havaların soğumasıyla birlikte tüketicilerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden olan elektrikli ısıtıcılarda kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, binlerce elektronik ürün satışa sunulacak.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, havaların soğumasıyla birlikte ev ve iş yerlerini konforlu bir şekilde ısıtmak isteyen tüketiciler için ısıtıcı kampanyasını başlattı. Bu özel kampanya, tüketicilere sadece sıcak bir ortam sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda enerji tasarrufu yapma ve çevreye duyarlı ürünlerle evlerini ısıtma fırsatı da sunuyor. 26  Şubat’a kadar devam edecek kampanya kapsamında, her ihtiyaca yönelik ısıtıcılar özel fırsatlarla satışa sunulacak.

Kampanya kapsamında;

  • KOENIC KQH 23424 TR 2200W Isıtıcı 799 TL’den
  • VEITO CH1800 XE 1800 W Ayaklı, Kademeli Karbon Isıtıcı 2.299 TL’den,
  • XIAOMI Smart Mi Space Elektrikli Analog Konvektör Isıtıcı 3.999 TL’den satışa sunulacak.

MediaMarkt’ın kampanyası 26 Şubat tarihine kadar Türkiye genelindeki 97 mağazasında ve mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak.Popüler Haberler


Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road”


Sony, PlayStation Store’da Mart 2024 ayında en çok indirilen oyunları resmen açıkladı!


Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!


NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now (Game+), Nisan ayında 10 yeni oyunla kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.