-->
MediaMarkt’ın Sevgililer Günü Kampanyası Devam Ediyor!

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, Sevgililer Günü’ne özel başlattığı kampanyasını devam ettiriyor.

08.02.2024 | ulasufuk

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, Sevgililer Günü’ne özel başlattığı kampanyasını devam ettiriyor. Sevgililer Günü Kampanyası kapsamında, birbirinden farklı binlerce elektronik ürün dikkat çekici fırsatlarla satışa sunulacak.

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde hediye almak isteyenler için Sevgililer Günü kampanyasını devam ettiriyor. Bu özel kampanya, hediye alışverişini son güne bırakmak istemeyenler için birçok alternatif sunarak, tüketicilerin alışveriş deneyimini kolaylaştırıyor.

11 Şubat tarihine kadar geçerli olacak Sevgililer Günü Kampanyası kapsamında, tabletlerden kulak üstü kulaklıklara, akıllı telefonlardan LED TV’lere ve laptop sırt çantalarına kadar birçok ürün özel fırsatlarla satışa sunulacak.

Kampanya kapsamında;

  • Apple 4. Nesil iPad Pro 11 128 GB Tablet 29.999 TL’den
  • JBL Tune 520 BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık 1.699 TL’den
  • Grundig 65 GHU 8500 Smart 4K Ultra HD LED TV 24.999 TL’den
  • Samsung Galaxy S23 Ultra 512 GB Akıllı Telefon 60.999 TL’den
  • Lenovo Legion Active Bilgisayar Sırt Çantası 1.099 TL’den satışa sunulacak.

MediaMarkt’ın kampanyası 11 Şubat tarihine kadar Türkiye genelindeki 97 mağazasında ve mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.