-->
Logitech ile 14 Şubat’ta sevdiklerinizi şımartın: Sevgiyi anlatmanın en iyi yolu Logitech’te

Logitech ile 14 Şubat’ta sevdiklerinizi şımartın

05.02.2024 | ulasufuk

Logitech ile 14 Şubat’ta sevdiklerinizi şımartın

Sevgiyi anlatmanın en iyi yolu Logitech’te

Tasarımı güçlü ürünleriyle kullanıcılarının hayatına renkli bir dokunuş katan Logitech, 14 Şubat Sevgililer Gününe özel renkli ve akıllı teknolojiye sahip alternatif hediye seçenekleri sunuyor. Klavye ve Mouse’dan oluşan Logitech Pebble 2 Koleksiyonu’nun 3 renk seçeneği birbirinden farklı karakterleri temsil ediyor. Bu yıl Logitech’te, sevdiklerini çok iyi tanıyan ve bunu kanıtlamak isteyen herkes için alışılmışın dışında bir hediye seçeneği bulunuyor.

Hem stil sahibi hem de zamana meydan okumaya çalışan sevdikleriniz için Pudra Pembe Pebble 2 Koleksiyonu

Logitech’in Pudra Pembe Pebble 2 Koleksiyonu, kendi tarzını her alanda yansıtmayı seven, modayı yakından takip eden bir yandan yeni stilleri kendisi belirleyen ve hızlı çalışmayı sevenleri temsil ediyor. Pudra pembe rengiyle stil sahibi, kişiselleştirilebilir kısayol tuşları ile zamana meydan okuyan Pebble 2 Koleksiyonu, hızlı çalışmayı seven ve modayı takip eden sevdiklerine hediye alacaklar için ideal bir seçim.

Tutku dolu sevdiklerinize Beyaz Pebble 2 Koleksiyonu

Beyaz Pebble 2 Koleksiyonu, tutkuyla çalışan, enerjisi yüksek ve hiç durmadan kendisini geliştirmeye zaman ayıranları temsil ediyor. Kullanıcılarına istediği zaman, istediği şekilde kesintisiz çalışma ve Easy-Switch Teknolojisi sayesinde üç cihaz arasında kolayca geçiş yapmaya olanak tanıyan Pebble 2 Koleksiyonu, tutkuyla çalışan sevdiklerine ne hediye alacağını düşünenler için tasarlandı.

Yalın tarz ve sessizliğe hayran sevdiklerinize Grafit Pebble 2 Koleksiyonu 

Grafit Pebble 2 Koleksiyonu ise yalın bir zevke sahip, kendine özgü ve aynı zamanda özgür çalışma alanlarını seven kişileri temsil ediyor. Pebble 2 Koleksiyonu’nun sessiz yazmayı sağlayan Silent Touch teknolojisi, sevdiklerinin özgürce ve huzurla çalışmasını isteyenler için bir alternatif oluyor.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.