-->
KONAMI, YENİ YU-GI-OH! DİJİTAL OYUNUNU VE YU-GI-OH! DİJİTAL OYUNLARI İÇİN HEYECAN VERİCİ YENİ VR VE YAPAY ZEKA PROJELERİNİ TANITTI

YU-GI-OH! EARLY DAYS COLLECTION içinde daha önce yalnızca Japonya’da piyasaya sürülen oyunlar da dahil olmak üzere Nintendo Switch™ ve Steam®’e geliyor.

05.02.2024 | ulasufuk

 • YU-GI-OH! EARLY DAYS COLLECTION içinde daha önce yalnızca Japonya’da piyasaya sürülen oyunlar da dahil olmak üzere Nintendo Switch™ ve Steam®’e geliyor.
   
 • VR DÜELLOLARI– “Yu-Gi-Oh DUEL LINKS, SOLID VISION EXPERIMENT’i SUNAR”! Blue-Eyes White Dragon gibi canavarlarla 3D VR Düellolarına hazır mısınız?
   
 • YU-GI-OH! MASTER DUEL x AI PROJECT” Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL‘de siz oynarken öğrenen ve gelişen bir yapay zeka deneyimi sunuyor 

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), yeni bir Yu-Gi-Oh dijital oyununun geliştirildiğini duyurdu! Oyunun dünya çapındaki nostaljik Düellocuları heyecanlandıracağı kesin. Şirket ayrıca oyunculara Düelloları daha önce hiç olmadıkları bir şekilde dönüştürecek, son teknoloji VR ve yapay zeka teknolojisine sahip Yu-Gi-Oh! deneyimleri yaşattı.

Yu-Gi-Oh! Early Days Collection ile Zamanda Yolculuğa Hazır Olun

Japonya’nın Tokyo kentinde düzenlenen ““Yu-Gi-Oh! Duel Monsters: The Legend of Duelist QUARTER CENTURY” özel etkinliğinde tanıtılan Yu-Gi-Oh! Early Days Collection, Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun un 25. yıl dönümü anısına geliştirilmekte olan yeni bir dijital oyun.

Nintendo Switch™ ve Steam®’e gelen Yu-Gi-Oh! Early Days Collection, şimdiye kadar piyasaya sürülen en eski Yu-Gi-Oh! oyunlarını bir araya getiriyor. Koleksiyonda daha önce Batı’da yayınlanmamış oyunlar yer alacak.

Şu ana kadar koleksiyondaki bir oyun firma tarafından onaylandı: 2000’li yılalrda sadece Japonya’da Game Boy Color için yayınlanmış olan Yu-Gi-Oh! Duel Monsters 4: Battle of Great Duelists. Daha fazla detay önümüzdeki günlerde açıklanacak; gözünüz bizde olsun.

Yu-Gi-Oh! Düelloları için yeni bir VR deneyimi

“Yu-Gi-Oh! Duel: Monsters The Legend of Duelist Quarter Century” etkinliğinde katılımcılar, mobil ve PC oyunu Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS dünyasını VR teknolojisiyle birleştiren yepyeni bir Yu-Gi-Oh! deneyimine adım atma fırsatı buldu.

“Yu-Gi-Oh! Duel Links Presents SOLID VISION EXPERIMENT”, kartlardaki çizimleri sürükleyici bir VR deneyiminde hayata geçiriyor. Oyuncular, Yu-Gi-Oh DUEL LINKS evreninde geçen gerçekçi Düellolara katılarak Blue-Eyes White Dragon gibi ikonik canavarların nefes kesici 3D versiyonlarıyla yüzleşecek.

KONAMI, Yu-Gi-Oh! oyunlarını VR ve diğer çeşitli teknolojilerle geliştirmeye devam edecek.

Ek olarak KONAMI, Yu-Gi-Oh DUEL LINKS‘te yer alan Rush Duel moduna Maximum Summoning’in geleceğini açıkladı. Bu yepyeni özellik, üç Maksimum Canavarı son derece yüksek saldırı gücüne ve bu Maksimum Canavarların her birinin etkilerini kullanma yeteneğine sahip, süper güçlü tek bir canavarda birleştirmenize olanak tanıyor.

Maximum Summoning 28 Şubat’ta Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS’te.

“Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL x AI Project”le Heyecan Verici Düellolar

“Yu-Gi-Oh! Duel Monsters: The Legend of Duelist QUARTER CENTURY” etkinliğine katılanlar, Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’da Düello yaptıkça daha fazlasını öğrenen bir AI rakiple karşılaşıyor. 

2. yıldönümünü kutlayacak olan Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, rekabetçi kart oyununun tüm platformlardaki dijital sürümü olma özelliğini taşıyor. “Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL x AI Project”, oyuna yapay zekanın kurulmasına izin veren bir sistem oluşturarak Yu-Gi-Oh!’da Düelloların tadını çıkarmanın yeni yollarını sunan bir proje. Yapay zekâ Düello yaptıkça gelişiyor ve öğreniyor. Etkinlik sırasında katılımcılar, yapay zekanın eylemlerinin seçim kalıpları, Düelloların nasıl geliştiğine bağlı olarak kazanma oranlarının ölçülmesi ve hangi kartların oynanacağını tahmin etme gibi özelliklerini deneyimleme şansı yakaladı.

“Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL x AI Project”in oyuna eklenip eklenmeyeceği henüz belli değil.

Ayrıca Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL‘in 2. yılını kutlamak için oyuna yeni 2. Yıldönümü hatıra eşyaları ve giriş bonusları geliyor. 7 Şubat’tan itibaren oyuncuların satın alabilecekleri öğeler şunlar:
 

 • Ünlü Blue-Eyes White Dragon’un göz kamaştırıcı Royal Kaplamasıyla farklı şekilde resmedilmiş UR baskısı
 • Düello Alanı, Kart Kutusu, Koruyucu ve daha fazlasını içeren Blue-Eyes White Dragon temalı aksesuarlar 
 • Yepyeni, muhteşem bir Blue-Eyes Chaos MAX Dragon Mate
 • Ücretsiz 1.000 Mücevher ve UR Royal Finish kartları da dahil olmak üzere 3 ücretsiz 2. Yıldönümü Paketi 

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Yu-Gi-Oh! TCG ürünleri ve etkinlikleri ve tüm Yu-Gi-Oh! dijital kart oyunları hakkında en son bilgiler için lütfen aşağıdaki adresleri ziyaret edin:Popüler Haberler


Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da düzenlenen 1 milyon dolar ödül havuzlu Esports World Cup 2024, Counter-Strike 2 turnuvasında heyecan dorukta.


Yeni ve eski etkinlikler, Vault ganimetleri ve daha fazlasıyla Battlefield 2042 oyuncuları aksiyonu ve heyecanı yaşamaya devam edecekler


TECNO POVA 6 Pro 5G, Süper Dayanıklılık Güç Sistemini çığır açan Dynamic-Tech Tasarımı ve optimize edilmiş süper duyusal oyun ve eğlence özellikleriyle birleştiriyor.


Electronic Arts, uzun süredir beklenen futbol serisi EA Sports FC 25’in çıkış tarihini nihayet duyurdu.