-->
Karargah: Dünya Savaşı – Demo Steam Next Fest için şimdi kullanılabilir

Patlayıcı yeni demo, oyuncuların oyunun sürükleyici Almanya seferinde aksiyonun içine dalmasını sağlıyor

06.02.2024 | ulasufuk

Patlayıcı yeni demo, oyuncuların oyunun sürükleyici Almanya seferinde aksiyonun içine dalmasını sağlıyor

Slitherine Software ve Starni Games, merakla beklenen sıra tabanlı strateji oyunu Headquarters için ücretsiz yeni bir demo yayınlıyor: Dünya Savaşı için Steam Next Fest’te ücretsiz bir demo yayınlıyor. 5-12 Şubat tarihleri arasında erişilebilecek olan demo, iki oynanabilir görev boyunca oyunun hızlı tempolu sıra tabanlı oynanışına ilk bakışı sunacak.

Demoda yer alan görevler arasında bir eğitim görevi ve oyunun sürükleyici Almanya seferinde yer alacak ilk savaş bulunuyor. Eğitim görevi, yeni askerlerin cepheye gitmeden önce becerilerini tazelemeleri için mükemmel bir eğitim alanı oluşturuyor. Demonun ikinci görevinde oyuncular, D-Day’de Müttefiklere karşı savaşan Almanların bakış açısından tarihin en ikonik savaşlarından birini yeniden yaşayacaklar.

2024’ün 2. çeyreğinde yayınlanması planlanan Headquarters: Dünya Savaşı, Normandiya Savaşı’nı her biri dokuz görevden oluşan üç seferde (ABD, Birleşik Krallık ve Almanya) ele alıyor. Bu üç seferin yanı sıra oyunda bir Çatışma Modu, bir Harita Düzenleyici aracı, rastgele harita oluşturma aracı ve dört oyuncuya kadar Çok Oyunculu Mod bulunuyor.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.