-->
Hi-Fi RUSH, PlayStation 5 Konsoluna Geliyor: Çıkış Tarihi Açıklandı!

Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.

22.02.2024 | ulasufuk

Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor. Oyun, 18 Mart tarihinde PlayStation 5 platformunda yerini alacak.

Hi-Fi RUSH, ritim tabanlı bir dünyayı oyunculara sunuyor ve ilk olarak Xbox Series ve PC için 25 Ocak 2023 tarihinde piyasaya sürüldü. Oyunun PC sürümü Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden erişilebilir durumda. Tango Gameworks ekibinin ödüllü stüdyosu tarafından geliştirilen Hi-Fi RUSH’ta, oyuncular tüm dünyanın ritmine göre hareket etmeli ve vuruşlarını bu ritme göre ayarlamalı.

Oyunda, çevrede sallanan ağaçlardan savaş sırasında vurulan her darbeye kadar her detay mükemmel bir şekilde kurgulanmış. Animasyonlar ve karakterlerin öne çıktığı bu yapım, oyuncular tarafından genel olarak sevilmiş durumda. Hi-Fi RUSH, PlayStation 5 konsolu üzerinde oyun severlere etkileyici bir ritim tabanlı deneyim sunacak.

PS5 fragmanı Popüler Haberler


Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!


Stunlock Studios’un vampir temalı aksiyon rol yapma oyunu V Rising için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!


Marvel’s Spider-Man 2 hayranları dikkat! Sony tarafından PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülen ve resmi bir PC sürümü bulunmayan oyun, mod geliştiricileri tarafından güncellendi ve PC’ye taşındı!


Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!