-->
Hauntii ve Goons: Legends & Mayhem Demoları Bugün Steam Next Fest’te

Yayıncı Firestoke Games, 5-12 Şubat tarihleri arasında devam edecek Steam Next Fest kapsamında bugünden itibaren iki yeni oyunun demosunu yayınladı.

06.02.2024 | ulasufuk

Yayıncı Firestoke Games, 5-12 Şubat tarihleri arasında devam edecek Steam Next Fest kapsamında bugünden itibaren iki yeni oyunun demosunu yayınladı. Oyuncular, yaratıkların ve çevrenin kontrolünü ele geçirerek onlara musallat olabileceğiniz büyüleyici bir macera olan Hauntii’nin büyüleyici dünyasına ilk adımlarını atabilir ve kavgacı hokey oyunu Goons’un aksiyon dolu kargaşasına kayabilirler: Legends & Mayhem.

Hauntii, büyüleyici karakterlerle dolu el yapımı çarpıcı bir dünyada geçen ve geçmişinizin derinliklerine daldığınızı göreceğiniz hayaletli bir gizemle desteklenen büyüleyici bir keşif, bulmaca çözme ve çift çubuklu atış karışımı sunuyor. Oyunun yaratıcı musallat mekaniği, çevreye ve içinde yaşayan yaratıklara sahip olmanızı sağlıyor. Kontrolü ele geçirdikten sonra, Hauntii’nin sakinlerinin özel yeteneklerini kullanarak düşmanlarla mücadele edebilir ve Hauntii’nin büyüleyici dünyasında yer alan birçok zorluğun üstesinden gelmek için ustaca çözümler üretebilirsiniz.

Mario Strikers ve Windjammers gibi oyunların izinden giden Goons: Legends & Mayhem, çizgi film kavgası aksiyonunu hokey sporuna taşıyarak, çirkin özel yeteneklerin buza üst düzey bir çılgınlık kattığı eğlenceli çok oyunculu maçlar sunuyor. Oyun, 3’e 3 maçlar için 1-6 oyuncuyu, çeşitli PvE ve PvP modlarını, tam bir hikaye kampanyasını, 3 sınıfa ayrılmış sekiz karakteri ve patlayıcı mayınlar, rakipleri bir buz küpünde dondurma ve ışınlanma gibi özel yetenekleri destekler.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.