-->
Grounded, PS4, PS5 ve Switch İçin Yolda!

Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.

22.02.2024 | ulasufuk

Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor. Oyun, 16 Nisan tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch için piyasaya sürülecek.

Grounded, ilk kez 28 Temmuz 2020’de Xbox One ve PC için erken erişim olarak Xbox Game Studios ve Steam ile Microsoft Store üzerinden yayınlandı. 27 Eylül 2022’de tam sürümüne kavuşan oyun, bu sürümle birlikte Xbox Series, Xbox One ve PC için oyun tutkunlarıyla buluştu.

Oyunda, tek başınıza veya üç arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz. Minyatür karakterler olarak dev böcek ordularına, örümceklere ve daha birçok tehlikeli yaratığa karşı mücadele edebilirsiniz. Klasik hayatta kalma mekaniklerini içeren oyunda kendi bölgenizi inşa edebilir, ana hikaye boyunca elde edilebilecek görevleri tamamlayabilir ve arka bahçenin tehlikeli ortamlarını keşfedebilirsiniz.

Grounded, 16 Nisan’da yeni platformlarda oyun severlerle buluşacak, bu sayede daha geniş bir oyuncu kitlesiyle eğlenceli bir hayatta kalma deneyimi sunacak.Popüler Haberler


Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!


Stunlock Studios’un vampir temalı aksiyon rol yapma oyunu V Rising için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!


Marvel’s Spider-Man 2 hayranları dikkat! Sony tarafından PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülen ve resmi bir PC sürümü bulunmayan oyun, mod geliştiricileri tarafından güncellendi ve PC’ye taşındı!


Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!