-->
eFootball™ SEASON 4’TE GÜNEY AMERİKA RÜZGARLARI ESİYOR

“Karnaval Havası” Brezilya temalı ödüller, zorluklar ve etkinliklerle oyuna geliyor

04.02.2024 | ulasufuk

“Karnaval Havası” Brezilya temalı ödüller, zorluklar ve etkinliklerle oyuna geliyor

Konami Digital Entertainment B.V. bugün itibarıyla, amiral gemisi futbol oyunu ‘eFootball™’ın 4. Sezou: “The Carnival Vibe”ın (Karnaval Havası) başladığını duyurdu. Oyuncular bu sezon bir dizi giriş bonusu, etkinlik ve öğe aracılığıyla takımlarında samba ruhunu yaşatacak.

Giriş hediyeleri

4. Sezon, kullanıcılara eFootball™’a giriş yapmaları karşılığında birçok ücretsiz hediye verecek. Bunlar arasında, kullanıcıların Danilo, Marquinhos, Pedro, Raphael Veiga ve Renan Lodi’yi Rüya Takımlarına ekleyebileceği ‘Highlight: Brezilya’ oyuncuları için 3 adet Chance Deals (Şans Fırsatı) yer alıyor.

Ancak, “The Carnival Vibe”, hiçbir şeyi şansa bırakmıyor ve tüm oyunculara garantili bir süperstar armağan ediyor: 4. Sezonun 1. gününden itibaren herkes ücretsiz bir Neymar Jr Highlight kartına sahip olabilir.

Etkinlikler

Yeni sezonda Brezilya, futbol efsaneleri ve çok daha fazlasını içeren, temalı bir dizi etkinlik olacak ve kullanıcılar kadrolarını test etmek ve geliştirmek için birçok fırsat yakalayacaklar.

Oyunseverler, bu etkinlikleri tamamlayarak ‘Highlight: Brazil’ için 2 kata kadar Şans Fırsatı, 15.000 GP’ye kadar ve 110.000 XP’ye kadar Exp Training Programı kazanabilirler.

Ekstra öğeler

Kullanıcılar, Rüya Takımlarına “Karnaval Havası”nı getirmek için, şans fırsatlarını kullanarak bahsi geçen üç Brezilyalı oyuncudan birini kadrolarına getirebilir, ücretsiz Neymar Jr kartlarını ekleyebilir ve görünümü tamamlamak için yeni eFootball™ Carnival ’24 formasıyla bu samba yıldızlarını giydirebilirler. 

– SON-

“eFootball™” Hakkında

“eFootball™”, KONAMI’nin popüler oyun serisi “PES”in yeniden markalaşmış halidir. Bu değişimle birlikte oyuna yeni bir futbol oyun motoru eklendi, oynanış geliştirmeleri eklendi ve oyun tüm uyumlu cihazlarda “oynaması ücretsiz” oldu. 

“eFootball™”, dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarları için eğlenceyi ve erişilebilirliği en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan, sürekli gelişen bir platformdur.

Kullanıcılar “eFootball™” üzerindeki çeşitli içeriklerin keyfini çıkarabilirler. Rekabetçi olmayan, keyifli bir çevrimdışı deneyim için, kullanıcılar ‘Serbest Maçlar’ (“Exhibition Matches”) bölümünde yer alan otantik futbol kulüplerinin kadrolarını kullanabilirler. Alternatif olarak, oyuna çevrimiçi dahil olup dünya genelinden favori futbolcuları seçerek kendi ‘Rüya Takım’larını (‘Dream Team) oluşturabilirler. Kullanıcılar ayrıca çevrimiçi olarak arkadaşlarıyla birlikte rekabet etme heyecanını ‘Co-Op Mod’unda deneyimleyebilirler.

“eFootball”, “e-Football” ve “eFootball logosu”, Japonya’da ve diğer ülkelerde veya bölgelerde Konami Digital Entertainment Co., Ltd.’nin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır.

Ürün Bilgisi

AdeFootball™ 2024
PlatformlarPlayStation® 4, PlayStation® 5, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10, Steam®, iOS, Android
Çıkış Tarihi7 Eylül 2023
Tavsiye Edilen Satış FiyatıÜcretsiz, Free-to-Play
Resmi SayfalarWeb sitesi: https://www.konami.com/efootball/en/ Instagram: https://www.instagram.com/efootball/  Facebook: https://www.facebook.com/playeFootball  X: https://twitter.com/play_eFootball  Twitch: https://twitch.tv/efootball 


Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.