-->
Diablo IV Ay Uyanışı Şimdi Oyunda

Bugünden itibaren 20 Şubat’a kadar hem Ebedî hem de Sezonluk Diyarlardaki oyuncular, sınırlı süreli Ay Uyanışı etkinliğine katılabilir.

07.02.2024 | ulasufuk

Bugünden itibaren 20 Şubat’a kadar hem Ebedî hem de Sezonluk Diyarlardaki oyuncular, sınırlı süreli Ay Uyanışı etkinliğine katılabilir. Oyuncular, Gösterişli Ay Yenilenmesi temalı ödüller kazanmak üzere Ay Mabetlerinden kazanılan Ataların Lütfu itibarını kullanabilecekleri Ay Gecesi Pazarını bulmak için Ked Bardu’nun Kuzey bölümüne gidebilir. Kâbus Zindanı mühürlerinin, o zindan için yalnızca Ay Mabetlerinin ortaya çıkmasını garanti eden bir Ataların Lütfu zindan ekine sahip olma ihtimali olacak.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.