-->
Çılgın Hırsız 4 | Teaser Afiş Yayınlandı!

Yedi yıl sonra gelen ilk Çılgın Hırsız filminde, dünyanın en sevilen süper kötüsü, Kötü Karşıtı Birlik ajanı Gru, Illumination’ın Çılgın Hırsız 4 filminde heyecan verici, cesur yeni bir Minyon kargaşası devri için dönüyor.

09.02.2024 | ulasufuk

Yedi yıl sonra gelen ilk Çılgın Hırsız filminde, dünyanın en sevilen süper kötüsü, Kötü Karşıtı Birlik ajanı Gru, Illumination’ın Çılgın Hırsız 4 filminde heyecan verici, cesur yeni bir Minyon kargaşası devri için dönüyor.


Illumination’ın 2022 yazında gişe rekorları kıran, dünya çapında neredeyse 1 milyar dolar kazanan Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi fenomeninin ardından tarihin en büyük global animasyon serisi şimdi Gru (Oscar® adayı Steve Carrell) ve Lucy (Oscar® adayı Kristen Wiig) ile kızlarının – Margo (Miranda Cosgrove), Edith (Dana Gaier) ve Agnes (Madison Polan) – Gru ailesinin yeni üyesi, babasına eziyet etmeye kararlı Gru Jr.’ı kucaklarına almasıyla yeni bir bölüme başlıyor.

Gru, yeni bir düşman olan Maxime Le Mal (Emmy ödüllü Will Ferrell) ve onun çekici ama tehlikeli kız arkadaşı Valentina (Emmy adayı Sofia Vergara) ile karşı karşıya kalır ve ailece kaçmak zorunda kalırlar.

Filmde Joey King (Bullet Train), Emmy ödüllü Stephen Colbert (The Late Show with Stephen Colbert) ve Chloe Fineman (Saturday Night Live) tarafından seslendirilen yepyeni karakterler yer alıyor. Pierre Coffin Minyonların ikonik sesi olarak ve Oscar® adayı Steve Coogan Silas Ramskatır olarak dönüyor.

Dur durak bilmeyen aksiyon ve Illumination’ın kendine özgü yerlere yatıran mizahıyla dolu Çılgın Hırsız 4, Minyonların ortak yaratıcısı Oscar® adayı Chris Renaud (Çılgın Hırsız, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı) tarafından yönetildi ve yapımcılığını Illumination’ın öngörülü kurucusu ve CEO’su Chris Meledandri ile Brett Hoffman (Süper Mario Kardeşler Filmi ve Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi baş yapımcısı) üstlendi. Filmin yardımcı yönetmenliğini Patrick Delage (Şarkını Söyle 2 ve Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 animasyon yönetmeni), senaryosunu ise White Lotus’un Emmy ödüllü yaratıcısı Mike White ve tüm Çılgın Hırsız filmlerinin usta yazarı Ken Daurio yazdı.

ÇILGIN HIRSIZ 4 FİLMİ 5 TEMMUZ’DA SİNEMALARDA!Popüler Haberler


Yayıncı holo Indie ve geliştirici BeXide, hololive Treasure Mountain adlı 3D bulmaca oyununun PC (Steam) platformu için duyurusunu yaptı.


Yayıncı CFK ve geliştirici Frontier Aja, popüler oyunlarından Koumajou Remilia: Scarlet Symphony’nin PlayStation 5 için yayınlanacağını duyurdu.


Amazon’un merakla beklenen Fallout dizisi, izleyicilerden büyük ilgi görmeye devam ediyor.


Electronic Arts tarafından geliştirilen sıra tabanlı taktik macera oyunu Star Wars: Galaxy of Heroes, artık PC platformu için de erişime açıldı.