-->
YENİ BOOSTER SET MAZE OF MILLENIA İLE YU-GI-OH! KOLEKSİYON KART OYUNUNA TURNUVA KARTLARI EKLENİYOR

Ayrıca TV serisinden daha önce hiç ortaya çıkmamış yepyeni kartlar da şimdi sizlerle

18.01.2024 | ulasufuk

Ayrıca TV serisinden daha önce hiç ortaya çıkmamış yepyeni kartlar da şimdi sizlerle

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), Yu-Gi-Oh KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) için yepyeni booster seti Maze of Millennia‘nın çıktığını duyurdu.

Maze of Millennia, çizgi seride görülen ve tarihin tozlu sayfalarına gömüldüğü düşünülen yepyeni kartlar ve günümüzün en popüler turnuva kartlarından bazılarıyla geliyor. Bu setle Düellocuları Yu-Gi-Oh!’nun birçok dünyasında ilk kez ortaya çıkan veya bu dünyalardan ilham alan düzinelerce yeni kart bekliyor.

Bu kartlara Pegasus’un geçen yıl Duelist Nexus‘ta tanıtılan ve altı yıl sonra Yu-Gi-Oh! TCG’ye eklenen ilk yeni canavar türü olan İllüzyon canavarlarıyla etkileşime girebilen müthiş Büyü Kartı Eye of Illusion da dahil.

Clorless, Chaos King of Dark World oyuna eklenen yeni kartlardan bir diğeri ve son derece güçlü. Bu Seviye 12 Canavar Kartı Füzyon Çağırıldığında, rakibinizin TÜM kartlarını tek bir hamlede yok edebilirsiniz.

Bu arada, bu sette yer alan yepyeni Bonfire kartı, Seviye 4 veya daha düşük herhangi bir Pyro canavarını elinize ekleyen, oyuncuların uzun zamandır beklediği bir Büyü Kartı. Bu kart şubat ayının başlarında yapılması planlanan, yaklaşan Phantom Nightmare setiyle dünya çapında prömiyeri yapılacak olan yeni Pyro tabanlı temayla ilgilenen Düellocular için mutlaka sahip olunması gereken bir kart.

Bunlar ve çok daha fazlası Maze of Millennia‘da sizi bekliyor. Tam set, 11 Ultra Rare, 16 Süper Rare, 57 Rare ve 1 Çeyrek Yüzyıl Secret Rare dahil olmak üzere 85 kart içerir. 16 kart aynı zamanda Koleksiyoncu Nadirleri olarak da mevcut. Her güçlendirici paketinde 1 Folyo ve 6 Nadir kart olmak üzere 7 kart bulunmakta.Popüler Haberler


Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da düzenlenen 1 milyon dolar ödül havuzlu Esports World Cup 2024, Counter-Strike 2 turnuvasında heyecan dorukta.


Yeni ve eski etkinlikler, Vault ganimetleri ve daha fazlasıyla Battlefield 2042 oyuncuları aksiyonu ve heyecanı yaşamaya devam edecekler


TECNO POVA 6 Pro 5G, Süper Dayanıklılık Güç Sistemini çığır açan Dynamic-Tech Tasarımı ve optimize edilmiş süper duyusal oyun ve eğlence özellikleriyle birleştiriyor.


Electronic Arts, uzun süredir beklenen futbol serisi EA Sports FC 25’in çıkış tarihini nihayet duyurdu.