-->
Wo Long: Fallen Dynasty, 7 Şubat’ta Complete Edition ile Karşımıza Çıkıyor!

Koei Tecmo’nun yayıncılığını üstlendiği ve Team NINJA ekibinin geliştirdiği aksiyon rol yapma oyunu Wo Long: Fallen Dynasty için yeni bir sürüm duyuruldu.

12.01.2024 | ulasufuk

Koei Tecmo’nun yayıncılığını üstlendiği ve Team NINJA ekibinin geliştirdiği aksiyon rol yapma oyunu Wo Long: Fallen Dynasty için yeni bir sürüm duyuruldu. Oyunun Complete Edition sürümü, 7 Şubat tarihinde oyuncularla buluşacak.

Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında çıkış yapacak. PC kullanıcıları, oyunu Steam ve Microsoft Mağazası üzerinden temin edebilecekler.

Bu sürüm, ana oyunu, tüm genişletmeleri ve bonusları içeriyor. “Battle of Zhongyuan”, “Conqueror of Jiangdong” ve “Upheaval in Jingxiang” genişletmeleri yanı sıra “Qinglong Armor Set”, “Zhuque Armor Set” ve “Baihu Armor Set” gibi içeriklere ek olarak, bonus indirilebilir içerik öğeleri ve Shiji (mini haritadaki bayrakların yerlerini gösterir) bulunuyor.

Wo Long: Fallen Dynasty, şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında mevcut. Ayrıca, oyun Xbox Game Pass kütüphanesinde de yer alıyor. Complete Edition ile oyuncular, oyununun daha geniş bir içeriğine erişim sağlayarak heyecan verici bir oyun deneyimi yaşayabilecekler.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.