-->
TIEBREAK: ATP ve WTA’in Resmi Oyunu Artık Erken Erişimde; Yol Haritası Açıklandı

NACON ve Big Ant Studios, AO Tennis 2 ve Tennis World Tour 2’nin yaratıcılarının yeni tenis oyunu TIEBREAK: Official game of the ATP and WTA’nın bugün PC (Steam) için erken erişime açıldığını duyurmaktan memnuniyet duyar.

19.01.2024 | ulasufuk

NACON ve Big Ant Studios, AO Tennis 2 ve Tennis World Tour 2’nin yaratıcılarının yeni tenis oyunu TIEBREAK: Official game of the ATP and WTA’nın bugün PC (Steam) için erken erişime açıldığını duyurmaktan memnuniyet duyar. Bu yıl içinde PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo SwitchTM’de piyasaya sürülecek.

TIEBREAK, ATP ve WTA’nın resmi tenis oyunudur. Elinde kumandası olan oyuncular kendi oyun tarzlarını en büyük kortlara taşıyabilir ve çok oyunculu modda bilgisayara veya topluluğa karşı mücadele edebilirler.

Bugünkü erken erişim lansmanı, oyunculara 2024 ATP ve WTA tenis sezonları başlarken sanal korta çıkma şansı sunuyor. Geliştiricilerin bu aşamadaki amacı, oyuncuların geri bildirimlerini kullanarak en özgün ve iddialı tenis oyununu daha da geliştirmek.

Erken erişim sürümü Belinda Bencic, Taylor Fritz, Marta Kostyuk, Petra Kvitova, Nick Kyrgios, Daniil Medvedev, Alex de Minaur, Andy Murray, Naomi Osaka, Maria Sakkari, Shuai Zhang, Alexander Zverev gibi resmi ATP ve WTA tenis oyuncularını içeriyor. Ayrıca, tüm ATP Masters 1000 ve WTA 1000 serisi kortlarda oynamaya olanak tanıyan Hızlı Maç modu ve oyuncuların oyunlarını öğrenmelerine ve seviyelerini yükseltmelerine yardımcı olacak Temel Öğreticiler de içeriyor.

Bu erken erişim aşaması, önümüzdeki aylarda ek resmi WTA/ATP lisanslı içeriği, yeni oyun modlarını, iyileştirmeleri ve oyun dengelemesini içerecek ve oyunun son sürümüne kadar düzenli güncellemelerle devam edecek:

Şubat – Mart
10 – 15 ilave Lisanslı Oyuncu
Oyuncu ve Mekan Yaratıcısı
Çevrimiçi Özel Eşleşmeler
Çevrimiçi Turnuva Modu
Geri bildirimlere dayalı oynanış iyileştirmeleri

Nisan – Mayıs
10 – 30 ilave Lisanslı Oyuncu
Gelişmiş Öğreticiler
Çevrimiçi Turnuva Planlama
Ek ATP/WTA Turnuvaları içeren Kariyer Modu
Geri bildirimlere dayalı oynanış iyileştirmeleri


TIEBREAK: ATP ve WTA’in resmi oyunu şimdi sadece PC (Steam) için 29.99 € | 29.99 $ | 29.99 £ fiyatla erken erişimde. Nihai sürümün bu yılın sonlarına doğru PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo SwitchTM’de yayınlanması planlanıyor. Oyunun final sürümünün fiyatı erken erişim sürümünün fiyatından farklı olacaktır.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.