-->
Tekken 8 İçin Zafina Oynanış Fragmanı Yayınlandı”

Bandai Namco, popüler dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için heyecan verici bir oynanış fragmanı daha yayınladı.

14.01.2024 | ulasufuk

Bandai Namco, popüler dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için heyecan verici bir oynanış fragmanı daha yayınladı. Bu seferki fragman, oyunun merakla beklenen karakterlerinden Zafina’nın aksiyon dolu sahnelerini sergiliyor.

Fragman, Zafina’nın oynanış tarzını detaylı bir şekilde inceleyerek karakterin öne çıkan hareketlerini ve kombolarını ortaya koyuyor. Oyuncular, Zafina’nın yeteneklerini ve oyun içi dinamiklerini daha yakından tanıma fırsatı buluyorlar.

Tekken 8, 26 Ocak 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, ve PC platformları için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun PC sürümü Steam platformu üzerinden erişilebilir olacak. Şu an için oyuna dair ücretsiz bir demo sürümü mevcut, bu sayede oyuncular, oyunun nasıl bir deneyim sunacağını önceden keşfetme imkanına sahipler.

Oyunun beklenen çıkış tarihiyle birlikte, Tekken 8’de seride daha önce görülmemiş yeni mekanikler, oynanış özellikleri, genel iyileştirmeler ve birçok yenilikçi özellik de yer alacak. Oyun severler, bu güncellenmiş versiyonun heyecan verici dünyasına adım atmak için sabırsızlanıyor.

Zafina fragmanıPopüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.