-->
Tekken 8 Açılış Sinematiği Yayınlandı: İlk DLC Karakteri Belli Oldu”

Bandai Namco ekibi, heyecanla beklenen dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için yeni bir açılış sinematik fragmanını oyuncularla paylaştı.

15.01.2024 | ulasufuk

Bandai Namco ekibi, heyecanla beklenen dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için yeni bir açılış sinematik fragmanını oyuncularla paylaştı. Fragmanda, Eddy Gordo karakteri öne çıkarken, karakterle ilgili detaylar da açıklandı.

Fragmana göre, Eddy Gordo oyunun ilk sezonunda indirilebilir bir karakter olarak sunulacak. Bu karakter, ilkbahar aylarında piyasaya sürülecek ve ardından yaz, sonbahar ve kış aylarında da yeni dövüşçüler oyuna katılacak.

Tekken 8, beklenen oyunlar arasında yer alarak seriye yeni bir soluk getirecek. Oyun, 26 Ocak 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, ve PC platformları için çıkış yapacak. PC sürümü ise Steam platformu üzerinden erişilebilecek. Ayrıca, oyuncular şu anda oyunun ücretsiz demosuna ulaşabilir ve oyunun genel yapısını deneyimleyebilirler.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.