-->
Tekken 8 Açılış Sinematiği Yayınlandı: İlk DLC Karakteri Belli Oldu”

Bandai Namco ekibi, heyecanla beklenen dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için yeni bir açılış sinematik fragmanını oyuncularla paylaştı.

15.01.2024 | ulasufuk

Bandai Namco ekibi, heyecanla beklenen dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için yeni bir açılış sinematik fragmanını oyuncularla paylaştı. Fragmanda, Eddy Gordo karakteri öne çıkarken, karakterle ilgili detaylar da açıklandı.

Fragmana göre, Eddy Gordo oyunun ilk sezonunda indirilebilir bir karakter olarak sunulacak. Bu karakter, ilkbahar aylarında piyasaya sürülecek ve ardından yaz, sonbahar ve kış aylarında da yeni dövüşçüler oyuna katılacak.

Tekken 8, beklenen oyunlar arasında yer alarak seriye yeni bir soluk getirecek. Oyun, 26 Ocak 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, ve PC platformları için çıkış yapacak. PC sürümü ise Steam platformu üzerinden erişilebilecek. Ayrıca, oyuncular şu anda oyunun ücretsiz demosuna ulaşabilir ve oyunun genel yapısını deneyimleyebilirler.Popüler Haberler


Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da düzenlenen 1 milyon dolar ödül havuzlu Esports World Cup 2024, Counter-Strike 2 turnuvasında heyecan dorukta.


Yeni ve eski etkinlikler, Vault ganimetleri ve daha fazlasıyla Battlefield 2042 oyuncuları aksiyonu ve heyecanı yaşamaya devam edecekler


TECNO POVA 6 Pro 5G, Süper Dayanıklılık Güç Sistemini çığır açan Dynamic-Tech Tasarımı ve optimize edilmiş süper duyusal oyun ve eğlence özellikleriyle birleştiriyor.


Electronic Arts, uzun süredir beklenen futbol serisi EA Sports FC 25’in çıkış tarihini nihayet duyurdu.