-->
Switch 2’nin 8 İnçlik LCD Ekrana Sahip Olacağı Söyleniyor

Nintendo’nun geliştirme aşamasında bulunan yeni bir Switch konsolu için ortaya çıkan bilgilere göre, Switch 2 olarak adlandırılan bu cihazın 8 inçlik bir LCD ekrana sahip olacağı söyleniyor.

29.01.2024 | ulasufuk

Nintendo’nun geliştirme aşamasında bulunan yeni bir Switch konsolu için ortaya çıkan bilgilere göre, Switch 2 olarak adlandırılan bu cihazın 8 inçlik bir LCD ekrana sahip olacağı söyleniyor. Ancak bu bilgi şu anda tamamen spekülasyondan ibaret.

Bloomberg tarafından yayınlanan bir habere göre, Japonya merkezli Omdia analisti Hiroshi Hayase, bir sonraki Switch konsolunun 2024 yılı içerisinde piyasaya sürüleceğini ve başarılı bir satış grafiği elde edeceğini öne sürüyor. Ayrıca, Hayase’nin tahminlerine ek olarak, bu cihazın 8 inçlik bir ekrana sahip olacağı da iddia ediliyor. Eğer bu söylenti doğruysa, Nintendo’nun bugüne kadar ürettiği en büyük ekranlı konsolu olacak.

Bilindiği üzere, standart Switch konsolları genellikle 6.2 inçlik bir LCD ekrana sahipken, Switch OLED sürümü 7 inçlik bir ekrana sahiptir. Nintendo henüz resmi olarak bu konuda bir açıklama yapmamış olsa da, Switch 2’nin bu yıl içinde piyasaya sürülmesi beklenmektedir.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.